Zawadzkie

Przewozy Autokarowe Liniami Zawadzkie

Kup Bilet Autokarowy OnLine

Zawadzkie to przede wszystkim agencja turystyczna, która organizuje i oferuje różnego rodzaju wypoczynki dla swoich klientów. W tej sferze firma funkcjonuje na rynku już od 1989 roku. W pewnym momencie funkcjonowania, działalność firmy została dodatkowo poszerzona o transport osób, a także świadczenie usług touroperatora. Placówki firmy mieszczą się w Zawadzkiem, Strzelcach Opolskich, Częstochowie, Tarnowskich Górach i Raciborzu. W zakresie transportu osób, firma AT Zawadzkie obsługuje międzynarodowe połączenia autokarowe na trasach do Niemiec.

Bilety na przejazdy nabyć można w biurach firmy, bądź internetowo. Przewoźnik ten przygotował szereg, również oryginalnych zniżek dla swoich klientów. Na obniżkę ceny biletu, aż o 50% liczyć może na przykład osoba podróżująca w dzień swoich urodzin, a także z kolei jedna z dwóch osób podróżujących wspólnie. Dodatkowo firma przygotowała kartę stałego klienta, upoważniającą do różnych obniżek, uzależnionych od ilości oddanych firmie poprzednich biletów. Bezpieczeństwo i komfort jazdy są dla firmy AT Zawadzkie sprawą priorytetową. W związku z tym firma wyposażyła się w siedemnaście nowoczesnych autokarów klasy lux, a także cztery mikrobusy. Oczywiście firma oferuje także wynajem autokarów na imprezy okolicznościowe.

Pasażerowie, udający się w trasę liniami Zawadzkie wybrać mogą jedną z czterech oferowanych linii: linię BZ 115 kursująca codziennie z Kielc do Koln; linię B 150, wyruszającą codziennie o 15.00 z Warszawy i docierającą o 13.00 dnia następnego do Aachen; linię B 180 prowadzącą z Giżycka do Aachen, kursująca codziennie, albo linię B 190, której punktami docelowymi są miasta Elbląg i Aachen, i która realizowana jest we wszystkich dniach tygodnia, oprócz czwartków.