pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Ostrawa

Bilety Autokarowe z Polski do Ostrawy w Czechach

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Ostrawa lub Ostrawa - Polska. Autobusy do Czech.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Ostrawy: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Ostrawa (Ostrava) to miasto czeskie, położone na granicy Śląska Opawskiego, Śląska Cieszyńskiego oraz Moraw, posiadające liczne zabytki głównie z przełomu XIX i XX w. Ze względu na niewielką odległość od naszych granic, autobusy z Polski do Ostravy  kursują bardzo często i są chętnie wybierane przez podróżnych.
Wśród przewoźników posiadających w swojej ofercie autokary do Ostrawy znajdują się tanie linie autokarowe Eurobus Eurolines Polska, Przykarpacki Ekspres oraz Tigerexpress. Bilety autokarowe do Ostravy, wszystkich wymienionych przewoźników można znaleźć za pomocą zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki Euroticket, która umożliwia rezerwację i sprzedaż biletów online.

Kup: Bilety Autokarowe do Czech

Wśród miast polskich, przez które przejeżdżają autobusy do Ostrawy znajduje się Rzeszów, Kraków, Katowice, Gliwice, Rybnik, Wodzisław Śląski. Nie każdy przewoźnik uwzględnia wszystkie te miejscowości, dlatego najlepiej zapoznać się z dokładnym rozkładem jazdy i poszczególnymi trasami, zanim wykonamy przelew.
Do ciekawych zabytków znajdujących się w Ostrawie należy m.in. Rynek Masaryka przy którym znajdziemy m.in. budynek Starego Ratusza, w którym znajduje się obecnie Muzeum Ostrawskie, a także Dom Mikeska, Czeski Dom Narodowy, oraz Ostravar – dawny browar wybudowany na przełomie XX w.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Ostrawy sprawdzały także  bilety autokarowe do Pragi oraz autobusy do Pilzna

 

Przewozy Ostrawa Polska Czechy

Za bilety autokarowe do Czech jak i wszystkie inne bilety zakupione w naszym serwisie możesz zapłacić kartą kredytową lub gotówką. Cała transakcja czyli rezerwacja biletu autokarowego wraz z płatnością zajmie ci dosłownie parę minut. U nas bilety kupuje się szybko i najtaniej.