Autobusy Mediolan

Bilety Autokarowe do Mediolanu. Busy Polska Włochy

Kup Bilet Autokarowy do i z Mediolanu OnLine - 0% prowizji

Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Trasa Polska Mediolan Polska. Podróże międzynarodowe, szczególnie te po Europie od pewnego momentu są znacznie częściej podejmowane przez polskich pasażerów, aniżeli wcześniej. Wynika to m.in. z wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, a także otwarcia granic, co znacznie ułatwiło podróże Polakom, a także zwiększyło częstotliwość podejmowanych podróży służbowych, bądź zarobkowych.

Tanie bilety autokarowe do Włoch

W celu komunikacji z innymi miastami, podróżni wykorzystują różne dostępne formy transportu, takie jak: transport lotniczy, kolejowy, czy drogowy. Wszystkie formy mają pewne ograniczenia. Najmniej jednak tych ograniczeń mają międzynarodowe przewozy autokarowe, które są najczęściej wybrane przez pasażerów, jako najkorzystniejsze. Charakteryzują się bowiem stosunkowo niską ceną przejazdu, wygodnymi warunkami podróży, jak również ogólną dostępnością przystanków dla zainteresowanych pasażerów.

Bilety autokarowe Rimini Bilety autokarowe Neapol Bilety autokarowe Florencja
Bilety autokarowe Rzym Bilety autokarowe Bolzano Bilety autokarowe Ancona

Bilety autobusowe do Włoch zakupić można drogą internetową, albo w biurach turystycznych na terenie całego kraju, bądź poza jego granicami. W ten sam sposób, w jaki dokonuje się zakupu biletu, można nim następnie zarządzać, czyli dokonywać wszelkich zmian w rezerwacji, a także nawet odwołać rezerwację. Jednym z miast europejskich, do których dojechać można autokarami polskich linii jest Mediolan położony w północnej części Włoch. Dojazd do tego miasta z Polski możliwy jest z wykorzystaniem różnych tras, prowadzących przez różne kraje pośrednie, w których trasy z reguły nie przewidują przystanków pośrednich. Firmami, które oferują bezpośredni transport z Polski do Mediolanu są: Rudnik Tumay, Agat, BTZ-PTTK Katowice, a także Eurolines Polska. Podróż na trasie z Warszawy do Mediolanu trwa około 26 godzin i kosztuje w jedną stronę 350 zł bez względu na przewoźnika. Przykładowe połączenia realizowane są na następujących trasach: Biała Podlaska, Biłgoraj, Hrubieszów, Szczebrzeszyn, Gdynia, Ustrzyki Dolne, Zielona Góra – Marsylia; Tomaszów Lubelski, Białystok, Przemyśl, Kraśnik, Janów Lubelski – Marsylia; bądź Przemyśl, Sanok, Lublin – Genua.