Autokary do LEEDS

Autokary do Leeds. Bilety do Leeds. Busy Polska Anglia

Kup Bilet Autokarowy do i z Leeds OnLine


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Popyt na bilety uprawniające do międzynarodowych przewozów autokarowych jest w Polsce bardzo duży. Od momentu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, zapotrzebowanie to znacznie się zwiększyło i obecnie utrzymuje się na wysokim poziomie. Szczególnie niektóre kraje europejskiej cieszą się dużą popularnością. Są to przede wszystkim te państwa i miasta, do których Polacy podróżować mogą nie tylko w celach turystycznych, ale także służbowych, a także zarobkowych. Między innymi do krajów takich zaliczyć można Wielką Brytanię. Jest to państwo, gdzie Polacy wyrażają wolę jeździć najczęściej.

Dojazd ten możliwy jest albo samolotem, albo pociągiem, albo autokarem, albo własnym środkiem transportu. Większość proponowanych form transportu charakteryzuje się dużymi ograniczeniami w dostępności. Najkorzystniejszą zaś formą wybieraną przez podróżnych jest transport autokarowy. Jest on stosunkowo niedrogi w porównaniu z innymi formami, a przede wszystkim dostępny zarówno dla wszystkich regionów Polski, jak również wszystkich regionów Wielkiej Brytanii, zarówno większych miast, jaki małych miasteczek. Dojazd bezpośrednio do Leeds możliwy jest dzięki następującym firmom transportowym: Eurolines Polska, Pol-Fol, Orbis/Interbus oraz Polonia Transport.

Taka ilość przewoźników sprawia dodatkowo, że z niektórych, głównie większych miejscowości polskich pasażer dokonać może własnego, indywidualnego wyboru firmy, z którą chce podróżować. Przykładowa trasa swój przystanek początkowy ma w Białej Podlaskiej, w Zamościu, w Suwałkach, w Elblągu, albo w Przemyślu, skąd autokary kierują się w jedno miejsce, w którym następuje przesiadka i skąd trasa jest kontynuowana przez Maidstone, Londyn. Luton, Northampton, Coventry, Birmingham, Manchester, aż do Leeds, a kończy się w Plymouth. Czas podróży na tej trasie z Białej Podlaskiej do Leeds wynosi 11 godzin, i kosztuje 420 zł. Z kolei bilet na bardzo podobną trasę, oferowaną przez innego przewoźnika, z przystankiem docelowym w Dublinie, kosztuje już 440 zł