pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Prato

Bilety Autokarowe z Polski do Prato we Włoszech

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Prato lub Prato - Polska. Autobusy do Włoch.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Prato: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Prato jest włoskim miasteczkiem położonym w regionie Toskania w prowincji o tej samej nazwie, u podnóża Gór Apenińskich. Choć w porównaniu do innych włoskich miast jest ono akurat mniej znane, wielu turystów właśnie w Prato spędza swoje wakacje, a przewoźnicy oferujący międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Włoch, wysyłają także autokary do Prato.

Kup: Bilety Autokarowe do Włoch

Wśród firm przewozowych, kursujących na trasie Polska – Włochy – Polska, które mają w swoim rozkładzie jazdy autobusy do Prato znajdują się linie autokarowe Eurores, Miś oraz Autokar Polska. Tanie bilety autokarowe do Prato tych przewoźników można zarezerwować za pośrednictwem znajdującej się na naszej stronie wyszukiwarki Euroticket. Z jej pomocą sprawdzimy także rozkład jazdy oraz aktualne promocje i zniżki, a także poszczególne miasta i przystanki.
Kiedy już zdecydujemy się na podróż do Włoch i zarezerwujemy autobusy do Prato, warto zapoznać się z tamtejszymi zabytkami, których jest naprawdę mnóstwo. Wśród nich znajdziemy m.in. katedrę z XIII w., kościół św. Franciszka również z XIII w., wczesnorenesansowy kościół Santa Maria delle Carceri oraz zamek Castello dell’Imperatore zbudowany w 1237 r.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Prato sprawdzały także bilety autokarowe do Rzymu oraz autobusy do Wenecji

 

Przewozy Prato Polska Włochy

Za bilety autokarowe do Włoch jak i wszystkie inne bilety zakupione w naszym serwisie możesz zapłacić kartą kredytową lub gotówką. Cała transakcja czyli rezerwacja biletu autokarowego wraz z płatnością zajmie ci dosłownie parę minut. U nas bilety kupuje się szybko i najtaniej.