pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Salzburg

Bilety Autokarowe z Polski do Salzburga w Austrii

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Salzburg lub Salzburg - Polska. Autobusy do Austrii.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Salzburg: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Salzburg to austriackie miasto położone w północno-zachodniej części kraju nad rzeką Salzach. Jest to jeden z najczęściej i najchętniej odwiedzanych ośrodków turystycznych w tamtym regionie, dlatego też autokary z Polski do Austrii bardzo często zatrzymują się także tutaj.

Kup: Bilety Autokarowe do Austrii

Autobusy do Salzburga mają w swojej ofercie tanie linie autokarowe Eurobus Eurolines oraz Trans Service i Sokół. Aktualne rozkłady jazdy oraz ceny za bilety autokarowe do Salzburga można sprawdzić za pomocą zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki Euroticket. Za jej pośrednictwem możemy także zarezerwować autobusy do Salzburga bez wychodzenia z domu. Wystarczy wybrać odpowiednie kraje (Polska – Austria) oraz miasta docelowe a następnie przewoźnika i termin, w którym chcemy podróżować. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymamy bilety autokarowe do Salzburga w wiadomości e-mail, które należy wydrukować, a później okazywać podczas podróży.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Salzburga sprawdzały także bilety autokarowe do Wiednia oraz autobusy do Sankt Polten

Ze względu na swoją lokalizację oraz piękne zabytki, Salzburg bywa nazywany Rzymem północy. Turyści przyjeżdżają tutaj nie tylko ze względu na dobre warunki narciarskie zimą, ale również dla pięknych zabytków, jak również świetnie przygotowanych górskich tras rowerowych oraz pieszych szlaków. Miłośnicy architektury mogą podziwiać zabytkową starówkę wpisaną na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Przewozy Salzburg Polska Austria