pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe do Bar

Bilety Autokarowe z Polski do Bar w Czarnogórze

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Bar lub Bar - Polska. Autobusy Czarnogóra


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Baru: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Bar to miasto położone w Czarnogórze nad Adriatykiem, pełniące także funkcję największego portu w kraju. Z tego względu jest to ważny ośrodek przemysłowy oraz komunikacyjny, a zarazem dobrze rozwinięte miasto. Wśród przewoźników kursujących na trasie Polska – Czarnogóra – Polska oferujących autobusy do Baru znajduje się przewoźnik Elabus – specjalizujący się w transporcie osób właśnie do krajów bałkańskich.

Kup: Bilety Autokarowe Czarnogóra

Tanie bilety autokarowe do Baru można zarezerwować za pomocą zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki Euroticket. Po wyborze odpowiednich państw, a następnie miasta wyjazdu i miasta docelowego ukażą się aktualne rozkłady jazdy wskazujące terminy, w jakich kursują  autobusy do Baru. Wprawdzie pojawiają się one tylko w sezonie letnim, ale może to być dobra okazja do wybrania się na wakacje właśnie z Polski do Czarnogóry. W lipcu  i sierpniu autokary do Baru odjeżdżają nawet co trzy dni, z kolei w czerwcu i wrześniu międzynarodowe przewozy autokarowe do Baru kursują nieco rzadziej, bo co dziewięć dni. Przykładowa trasa wiedzie przez następujące miasta: Kraków, Katowice, Bielsko-Biała, Cieszyn, Split, Dugi Rat, Omis, Baska Voda, Makarska, Tucepi, Podgra, Gradac, Neum, Dubrownik, Tivat, Budva, Sutomre, Bar, Ulcinj, Durres, Vlora.  

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Bar sprawdzały także bilety autokarowe do Budva oraz autobusy do Tivat

Kiedy już dojedziemy do Baru warto odwiedzić tamtejszy gaj oliwny, w którym znajduje się najprawdopodobniej najstarsze drzewo oliwne na świecie (2500 lat). Do ciekawych zabytków należy także kamienny pałac biskupi z XIV/XV w. oraz łaźnia turecka.

Przewozy Bar Polska Czarnogóra