Tanie Bilety Autokarowe do Bukaresztu

Bilety Autokarowe z Polski do Bukaresztu w Rumunii

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Bukareszt lub Bukareszt - Polska. Autobusy do Rumunii.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Bukaresztu: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Bukareszt to stolica i zarazem centrum Rumunii, położone na siedmiu wzgórzach, nad rzeką  Dymbowica w południowo-wschodniej części kraju. W jego pobliżu przebiega wiele dróg krajowych, nie ma więc problemu z dojazdem tutaj. Warto jednak pamiętać, że zarówno autokary do Rumunii jak i autobusy do Bukaresztu jeżdżą sezonowo, od czerwca do września. Wśród przewoźników posiadających w swoim rozkładzie jazdy autobusy do Bukaresztu znajdują się linie autokarowe Elabus, specjalizujące się w przewozach osób do państw bałkańskich oraz na południe Europy.
Bilety autokarowe do Bukaresztu można zarezerwować dzięki zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarce Euroticket, za pomocą której sprawdzimy także miasta wyjazdu, porównamy ceny czy daty wyjazdu. Od lipca do końca sierpnia autobusy do Bukaresztu kursują co trzy dni, co może być dobrą okazją do wybrania się na wakacje właśnie do Rumunii.

Kup: Bilety Autokarowe do Rumunii

Wśród licznych atrakcji Bukaresztu, warty zobaczenia jest na pewno Pałac Sprawiedliwości, Synagoga Krawców, Wielka Synagoga, Kościół Włoski, Cerkiew Rosyjska, katedra Patriarchalna oraz Narodowe Muzeum Sztuki, mające swoja siedzibę w dawnym Pałacu Królewskim. Miasto ma też bardzo bogatą historię, która niejednokrotnie odcisnęła swoje ślady na dzisiejszych mieszkańcach Rumunii. Warto wybrać autobusy do Bukaresztu i zwiedzić to interesujące miasto oraz zapoznać się z tutejszą kulturą.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Bukaresztu sprawdzały także bilety autokarowe do Konstancji oraz autobusy do Sybiu

 Tanie Przewozy Bukareszt Polska Rumunia

Za bilety autokarowe do Rumunii jak i wszystkie inne bilety zakupione w naszym serwisie możesz zapłacić kartą kredytową lub gotówką. Cała transakcja czyli rezerwacja biletu autokarowego wraz z płatnością zajmie ci dosłownie parę minut. U nas bilety kupuje się szybko i najtaniej.