O nas

Mamy dla Państwa najlepsze rozwiązania jeśli chodzi o kupowanie biletów autokarowych.

SZYBKO - TANIO - PEWNIE

BILETY AUTOKAROWE ON LINE.

Wszystkie bilety w jednym miejscu. Nie trać czasu, wybieraj, zamawiaj, podróżuj tanio z nami!

Nasz portal ułatwi Państwu wyszukiwanie połączeń autokarowych i zakup biletów autokarowych z Polski i do Polski oraz po całej Europie. Mają Państwo w jednym miejscu dwie wyszukiwarki biletów autokarowych poprzez które zakupią Państwo bilety w najlepszych cenach prosto od przewoźników.

Co oferujemy?

Pamiętaj, u nas Ty wybierasz i Ty decydujesz, który bilet jest dla Ciebie najtańszy i najkorzystniejszy. Nie doliczamy do cen przewoźników żadnej opłaty. Taniej nie kupisz nigdzie indziej. Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych on line.

Jeśli do nas trafiłeś to znaczy że poszukujesz najlepszego i najtańszego biletu autokarowego z Polski lub do Polski albo chcesz podróżować po Europie. U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby wyruszyć w podróż z ważnym biletem autobusowym -  zapraszamy.

Co musisz wiedzieć o biletach autokarowych?

- wsiadając do autobusu zawsze musisz mieć ze sobą wydrukowany bilet autokarowy.

- nie ma możliwości zakupu i opłacenia biletu u kierowcy.

- kupując bilet autokarowy w jego cenie zawarte jest także ubezpieczenie pasażera na czas podróży.

- za bilet możesz zapłacić kartą kredytową lub przelewem.

- możesz dokonać zakupu biletu typu OPEN, jeśli nie znasz jeszcze dokładnej daty powrotu. Datowanie biletu może nastąpić do 6 lub 12 miesięcy w zależności od przewoźnika i wiąże się z dodatkową opłatą od 3 do 10 euro. Bilet należy wówczas wydrukować ponownie.

- można dokonywać zmian na wykupionym już bilecie autokarowym: zmiana daty wyjazdu lub zmiana miejsca wyjazdu. Zmian można dokonać najpóźniej do jednego dnia przed odjazdem.

- można dokonać zwrotu biletu autokarowego. Kwotę za zwrócony bilet określa dokładnie regulamin każdego przewoźnika. Zwrotu biletu nie można dokonać w dniu podróży ani później.

- jeśli zgubisz bilet możesz ponownie go wydrukować na naszej stronie, podając odpowiednie dane, które otrzymasz na maila.

- kupując u nas bilet możesz korzystać ze wszystkich przysługujących Ci zniżek i kart stałego klienta wydanych przez przewoźników.


- bilet autokarowy można zakupić dowolnej osobie, także płatność może nastąpić z dowolnego konta bankowego, niekoniecznie pasażera.