PKS Warmia

Przewozy Autokarowe Liniami PKS Warmia

Kup Bilet Autokarowy PKS WARMIA OnLine

PKS to skrót od nazwy Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej. Firma PKS Warmia wydzieliła się z państwowej, ogólnokrajowej firmy w 1993 roku i od tego też roku działa na polskim rynku transportowym jako niezależna i samofinansująca się spółka akcyjna. Od samego początku istnienia firma rozrasta się, zatrudniając nowych pracowników i poszerzać ofertę świadczonych usług, a tym samym uzyskując dodatnie wyniki finansowe. Oprócz międzynarodowych przewozów autokarowych, które to dominują w działalności firmy, zajmuje się ona ponadto przewozami ładunków, spedycją, sprzedażą biletów autokarowych na połączenia europejskie i biletów lotniczych, a także organizacją wypoczynku i wynajmem własnego ośrodka wczasowego.

PKS Warmia Bilety Autokarowe - Sprawdź bilety autokarowe także innych przewoźników:

- bilety autokarowe do Austrii

- bilety autokarowe do Anglii

- bilety autokarowe do Niemiec

- bilety autokarowe do Danii

- bilety autokarowe do Norwegii

- bilety autokarowe do Szwecji

- bilety autokarowe do Belgii

- bilety autokarowe do Holandii

- bilety autokarowe na Słowację

W ramach tych najważniejszych przewozów autokarowych oferują podróżnym transport do wielu miast na terenie kraju, jak również wielu państw europejskich, w tym do: Wielkiej Brytanii, Danii, Belgii, Holandii, Niemiec, Francji, Szwecji i Norwegii. Niektóre miasta zlokalizowane w powyższych państwach są miastami docelowymi tychże linii autokarowych, inne zaś jedynie miastami, w których znajdują się przystanki pośrednie w trasach. Z Polski najczęściej autokary PKS Warmii wyjeżdżają z: Olsztyna, Suwałk, Elbląga, Giżycka oraz Białegostoku. Autokary te swe usługi transportowe świadczą następnie pasażerom mieszkającym w północnej oraz środkowej części Polski, przejeżdżając po tych terenach zgodnie z rozkładem jazy; zatrzymują się m.in. w: Gdańsku, Gdyni, Koszalinie, Szczecinie, Toruniu, Gnieźnie, Poznaniu, Bydgoszczy, Łomży, Warszawie i Łodzi.

Następnie, po przekroczeniu granicy trasy prowadzą w różnych kierunkach, zatrzymując się również po drodze w miejscowościach przystankowych. Kierunkami docelowymi obsługiwanych przez PKS Warmia tras są: Breda w Holandii, Londyn w Wielkiej Brytanii, a także Bremerhaven, Saarbrucken, Stuttgart, Aachen i Ulm w Niemczech.