Deutsche Touring

Podaj trasę oraz daty aby poznać cenę za bilety autokarowe Deutsche Touring.

Bilety autokarowe Deutsche Touring sprzedawane są w systemie EUROTICKET. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego połączenia autokarowego poszukaj biletu w systemie VOYAGER. Warto sprawdzić przewozy także innych przewoźników, porównać ceny i wybrać najlepszą ofertę. Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych.

Firma Deutsche Touring to nazwa niemieckiego przewoźnika autokarowego, który oferuje międzynarodowe przewozy po całej Europie. Firma ta rozpoczęła swoją działalność w roku 1948 w miejscowości Frankfurt nad Menem w Niemczech. Od tego czasu systematycznie rozwijała się, zdobywając coraz większe doświadczenie, a zarazem rosnącą grupę zadowolonych pasażerów. Jest ona postrzegana obecnie jako jedna z najbardziej sprawnych i znaczących spółek transportowych w Europie. Głównym założeniem funkcjonowania firmy jest zapewnienie wygodnego, bezpiecznego i korzystnego cenowo transportu autokarowego, z wykorzystaniem nowoczesnego taboru autokarowego i wykwalifikowanej kadry.

Bilety na przejazdy liniami Deutsche Touring nabywać można albo drogą internetową, z wykorzystaniem wielu różnych platform, albo też bezpośrednio u agentów pośredniczących w tej sprzedaży. Wszelkich zmian w dokonanej rezerwacji internetowej dokonywać można wyłącznie drogą telefoniczną. Przewoźnik ten, jako pierwszy, w latach sześćdziesiątych wprowadził obsługę pokładową do swoich autokarów, w celu pełnienia wsparcia i udzielania pomocy pasażerom. Firma Deutsche Touring słynie ponadto z oferowania licznych atrakcyjnych promocji i rabatów. Wszelkie informacje szczegółowe zawarte są w warunkach przewozu, dostępnych dla każdego zainteresowanego. Zgodnie z informacjami tam zawartymi obniżki w cenach biletów przysługują w szczególności Dzieciom, młodzieży, studentom, a także osobom starszym. Wszelkie dodatkowe akcje promocyjne ogłaszane są na bieżąco wraz ze szczegółowymi warunkami ich realizacji. Na podstawie jednego biletu, pasażer uprawniony jest do przewozu dwóch sztuk bagażu, za które pobierana jest opłata odprawowa. Warunki przewozy przedstawiają ponadto prawa i obowiązki zarówno podróżnego, jak i przewoźnika.

Aktualnie autokary Deutsche Touring realizują połączenia z ponad stu przystanków niemieckich do ponad trzysiestu różnych krajów europejskich, w tym także do Polski. Główne miasta europejskie, do których docierają autokary firmy Deutsche Touring samodzielnie, bądź we współpracy z organizacja Eurolines zlokalizowane są w: Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Niemiec, Austrii, Włoszech, Słowacji, Węgrzech, Serbii, Macedonii, Bośni, Chorwacji, Słowenii, Grecji, Turcji, Bułgarii, Rumunii, Ukrainie, Białorusi, Rosji, Litwie, Łotwie, Estonii, Szwecji, Norwegii i Danii. A także w Polsce . Główne miasta polskie posiadające dostęp do tras firmy Deutsche Touring to: Suwałki, Łomża, Elbląg, Szczecin, Koszalin, Gdańsk, Legnica, Wrocław, Gliwice, Bytom, Katowice, Opole, Lublin, Zamość i Hrubieszów.