pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Linz

Bilety Autokarowe z Polski do Linz w Austrii

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Linz lub Linz - Polska. Autobusy do Austrii.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Linz: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Linz to austriackie miasto położone nad Dunajem, ok. 160 km ma zachód od Wiednia. Jeszcze do niedawna było uznawane głównie za miejscowość przemysłową, ale już od wielu lat jest to również popularny ośrodek turystyczny, w którym zatrzymują się autobusy kursujące na trasie Polska – Austria – Polska.

Kup: Bilety Autokarowe do Austrii

Wśród przewoźników posiadających w swojej ofercie autobusy do Linz znajdują się tanie linie autokarowe Eurobus Eurolines Polska oraz współpracujące z nimi autobusy Sokół i Trans Service. Bilety autokarowe do Linz tych przewoźników zarezerwujemy za pomocą zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki internetowej Euroticket, która oferuje nie tylko autokary do Linz i autobusy do Austrii, ale również międzynarodowe przewozy autokarowe po całej Europie.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Linz sprawdzały także bilety autokarowe do Wiednia oraz autobusy do Innsbrucka

Ze względu na duże zainteresowania jakim cieszą się autokary z Polski do Linz oraz stosunkowo niewielką odległość z Polski do Austrii, cena za te bilety jest naprawdę korzystna a liczne promocje jeszcze je obniżają.
Po przyjeździe do Linz warto zobaczyć tamtejsze zabytki, do których należy m.in. Altes Rathaus czyli historyczny ratusz. Z kolei wokół Hauptplatz znajdują się liczne kolorowe budynki oraz barokowa kolumna Trójcy Świętej o wysokości prawie 20 metrów. W mieście znajduje się także wybudowana w 2007 r. Wieża Nauk, w której z kolei mieści się Centrum Literatury, Mediów i Popularyzacji Wiedzy.

Przewozy Linz Polska Austria