Autokary do Grecji

Bilety Autokarowe do Grecji

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Grecja lub Grecja - Polska. Busy do Grecji.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Grecji: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Wybrane przewozy autokarowe do Grecji zamieszczone zostały poniżej. Do tych miejscowości sprzedajemy najczęściej bilety autokarowe linii Agat, Eurolines, Autokar Polska, Adamis Tours. Te wybrane przewozy autokarowe cieszą się dużą popularnością szczególnie w okresie wakacji kiedy to najwięcej osób planuje wakacje w Grecji. Eurolines Eurobus Polska - Autobusy Grecja tej linii kursują bardzo często. Zapraszamy do sprawdzenia połączeń w wyszukiwarkach powyżej.

Ateny Katerini Korynt Lamia Thessaloniki Larissa Patra

 

Przewozy autobusowe oraz bilety autokarowe do Grecji oferują między innymi następujące linie autobusowe:
Eurobus Eurolines Polska- Przewozy do Grecji

Autokary Sindbad - Przewozy Polska Grecja

Autokary Agat - Autokary do Grecji

 

Przewozy autokarowe do Grecji realizowane są do następujących miast: Ateny, Igumenitsa, Katerini, Korynt, Lamia, Larissa, Patra, Thessaloniki (Saloniki). Oferta ta podlega sezonowym zmianom w rozkładach jazdy dlatego należy sprawdzać w wyszukiwarce połączeń autokarowych przewozy dla rożnych dat wyjazdu.

Jeśli do Grecji, to tylko wykorzystując przewozy autokarowe

Tanie bilety autokarowe wykupimy na podróż autobusem do Grecji w kilku firmach przewozowych konkurujących na rynku. Są nimi między innymi Agat, Autokar Polska i Sindbad. Dwa pierwsze dla mieszkańców Polski południowej polecają połączenia nie przekraczające 400 złotych, a swych podróżnych doprowadzą te bilety autokarowe do następujących miejscowości: Saloniki, Katerini, Larissa, Lamia i Ateny.

Ponadto Agat i Autokar Polska swe połączenia autokarowe międzynarodowe rozpoczynają w Sanoku, a przystanki robią również w Krośnie, Jaśle, Bieczu, Gorlicach, Grybowie, Nowym Sączu, Limanowej, Mszanie Dolnej, Myślenicach, a także w Katowicach, Chorzowie, Tychach, Pszczynie, Bielsku-Białej i Cieszynie.

Sindbad natomiast swój bilet autokarowy plasuje w podobnych stawkach, lecz trasa, jaką wykonują autobusy do Grecji, jest trochę bardziej szczegółowa. Bilety autokarowe do Grecji umożliwiają dodatkowo wyjazd z Przemyśla, Jarosławia, Przeworska, Rzeszowa, Ropczyc, Dębicy, Tarnowa, Brzeska czy Krakowa. Oprócz tego autobusy Sindbad do Aten jadą również z: Gliwic, Głogowa, Polkowic, Lubina, Legnicy, Wrocławia, Opola i Świętoszówki.

Międzynarodowe przewozy autokarowe w odsieczy dla Krasnegostawu

Busy do Grecji dla mieszkańca Krasnegostawu dostępne są dzięki usługom biura podróży Agat. Z Polski do Aten dostaniemy się tam również z innych miast na trasie przewoźnika. Autobus do Grecji przejeżdża przez Chełm, Lubin czy Puławy, nie omieszka też wstąpić do Radomia, Skarżyska-Kamiennej, Kielc i Jędrzejowa. Jego cena waha się w przedziale od 300 kilkudziesięciu do ponad 400 złotych.

Co takiego ciekawego oferują nam autokary do Grecji?

Typowe busy do greckich polis wprowadzą nas w świat zabytków kultury antycznej i do jednego z największych ośrodków turystycznych w całej Europie. Ludzie z całego świata wsiadają w autokar do Aten, by na własne oczy ujrzeć tutejsze artefakty przeszłości. Najznamienitszym z nich jest oczywiście  Akropol i wchodzące w jego skład zespoły architektoniczne.

Osoby, które chciałyby ponadto poznać historię igrzysk olimpijskich, powinny udać się do marmurowego stadionu Kallimarmaro, który został wybudowany już 330 lat przed naszą erą, a odrestaurowano go w XIX wieku. To właśnie wtedy odbyły się tu pierwsze nowożytne igrzyska.

W całej dawnej Helladzie nie tylko Ateny, jak legenda głosi, nazwane po bogini warte są uwagi. Szereg miast, do których dostaniemy się autobusem może poszczycić się własnymi punktami skupiającymi turystów. Saloniki – transbałkańskim węzłem autostrad i wielonarodowością czy Larissa – antyczną mennicą, a Katerini – znanymi kurortami i poweneckimi twierdzami.