pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Malmo

Bilety Autokarowe z Polski do Malmo w Szwecji

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Malmo lub Malmo - Polska. Autobusy do Szwecji.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Malmo: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Malmo to szwedzkie miasto położone w południowej części kraju nad Cieśniną Öresund łączącą je z Kopenhagą. Jest to zarówno centrum handlowe i przemysłowe kraju jak również ważny port oraz centrum kultury i edukacji.
Międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Szwecji oraz autobusy do Malmo
można odnaleźć za pomocą znajdującej się na naszej stronie wyszukiwarki Voyager. Wystarczy wybrać państwo wyjazdu oraz przyjazdu, a następnie miasta docelowe (w tym przypadku autokary do Malmo), a następnie zarezerwować interesujący nas termin wyjazdu.

Kup: Bilety Autokarowe do Szwecji

Ponieważ autokary do Szwecji cieszą się dużą popularnością wśród podróżnych nie powinno być problemów ze znalezieniem dogodnego terminu wyjazdu. Ceny za bilety autokarowe do Malmo to zwykle kilkaset złotych, w zależności czy decydujemy się na bilet jednostronny, dwustronny czy też wybierzemy opcję open. Warto pamiętać, że wielu przewoźników oferuje również stałe zniżki dla określonych grup wiekowych czy też pewnej liczby osób. Dzięki nim nasze bilety autokarowe do Malmo okażą się jeszcze tańsze.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Malmo sprawdzały także bilety autokarowe do Goteborga oraz autobusy do Halmstad

Do najbardziej charakterystycznych zabytków w Malmo należy przede wszystkim ratusz wybudowany w XV w. oraz kościół św. Piotra (Sankt Petri Kyrka). Mimo wielu zabytkowych obiektów turyści chętnie oglądają także nowoczesne zabudowania jak choćby wieżowiec Turning Torso, będący obecnie symbolem Malmo.

Przewozy Malmo Polska Szwecja