Visitor

Przewozy Autokarowe Visitor 

Sprawdź cenę i Kup Bilet Autobusowy Visitor On Line

Firma Visitor działa na polskim rynku turystycznym od 1991 roku, a swoją główną siedzibą ma w Warszawie. Firma ta posiada wszystkie obowiązkowe certyfikaty, licencje i koncesje międzynarodowe. Firma Visitor świadczy przede wszystkim swoje usługi transportu autokarowego na trasach z Polski na Ukrainę i z powrotem do Polski. Oferuje ona ponadto wynajem swoich komfortowych autokarów, wyposażonych w klimatyzację, video, barek i toaletę. Jest także pośrednikiem w sprzedaży biletów autokarowych i lotniczych na połączenia po całej Europie.

Visitor Travel Service to organizacja, w skład której wschodzą następujące jej elementy składowe: Visitor Travel - zajmująca się rezerwacjami hoteli, samochodów, czy sprzedażą ubezpieczeń; Visitor bus – firma zajmująca się licencjonowanym przewozem międzynarodowym; zaś Visitor Fly – zajmuje się systemem rezerwacji biletów lotniczych firm zrzeszonych w międzynarodowej organizacji IATA. Bilety na przejazdy autokarowe tej firmy nabywać można bezpośrednio w oddziale firmy, bądź w agencjach pośredniczących, albo drogą internetową. W pierwszym przypadku bilety w formie papierowej przekazywane są klientowi za pośrednictwem poczty, zaś w drugim przypadku zainteresowany od razu otrzymaniu drogą e-mailową bilet elektroniczny – do wydruku.

Przed dokonaniem rezerwacji na przejazd, pasażerowie zobowiązani są do zapoznania się z warunkami przewozu, określającymi w szczególności prawa i obowiązki pasażerów i przewoźnika. Są tam także szczegółowo określone warunki rezerwacji biletu autokarowego, a także warunki i konsekwencje odstąpienia do niej. Warunki przejazdu określają ponadto grupy pasażerów, którym przysługują stałe rabaty i obniżki w cenach biletów, a także zasady przewożenia bagażu przez pasażera.

Firma autokarowa Visitor proponuje międzynarodowe połączenie autokarowe z Gdańska w Polsce, przez: Bydgoszcz, Toruń, Warszawę, Lublin, a także Lwów, Stryj, Drohobycz, aż do Truskawca na Ukrainie. Połączenie to realizowane jest dwa razy w tygodniu, we środy i w soboty z Polski, a także we czwartki i w niedziele z Ukrainy. Cena biletu wynosi 180 PLN w jedną stronę, bądź 360 PLN za bilet dwustronny.