Autokary do LEICESTER

Autokary do Leicester. Bilety do Leicester. Busy Polska Anglia

 Kup Bilet Autokarowy do i z Leicester OnLine


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Międzynarodowe przejazdy autokarowe są jedną z najczęściej wybieranych form transportu pomiędzy różnymi miejscami w Europie. Także i polscy podróżni bardzo chętnie korzystają z oferty transportowej polskich przewoźników, która jest bardzo obszerna i bogata. Oczywiście z pewnymi regionami Europy polskie miejscowości posiadają znacznie więcej połączeń, aniżeli z innymi, a to wynika z faktu, iż podróżni zgłaszają większe zapotrzebowanie na realizowanie konkretnych tras. Zaś przewoźnicy, chcąc dostosować się do zgłaszanego popytu, uruchamiają, bądź likwidują konkretne połączenia. W ostatnich latach powstało wiele nowych firm transportowych, jak również wiele nowych połączeń autokarowych, co było wynikiem przede wszystkim wstąpienia Polski do Unii Europejskiej oraz otwarcia zagranicznych rynków pracy.

Od tego też momentu Wielka Brytania stała się chyba najbardziej obleganych państwem w Europie, a w jej ramach wiele większych i mniejszych miejscowości. Jedną z nich jest, należące do grupy najstarszych miast angielskich, miasto Leicester, położone w środkowej części Wielkiej Brytanii. W związku z tą dużą popularnością, połączenia transportowe z Polski do tego miasta oferuje wiele firm przewozowych, wśród których wymienić można następujące: Pol-Fol, Orbis/Interbus, Polonia Transport, a także Eurolines Polska. Firmy te, działając zazwyczaj na zasadzie realizacji połączeń antenowych, obsługują wszystkie regiony Polski, zapewniając w większych miejscowościach dostęp do kilku przewoźników jednocześnie.

Czas przejazdu z Gdańska do Leicester wynosi 22 godziny, a z Krakowa już 28 godzin. Ceny biletów są zbliżone i oscylują wokół kwoty od 400 zł, bez względu na miejsce wyjazdowe. Przykładowe trasy to: Biała Podlaska, Suwałki, Elbląg, Zamość, Przemyśl – Plymouth; Białystok – Dublin; Sanok, Leżajska, Przemyśl, Lublin, Ostrowiec Świętokrzyski, Bielsko-Biała, Koźle, Białystok, Suwałki, Elbląg – Plymouth; a także Olsztyn – Youghal.