Tanie Bilety Autokarowe do Królewca (Kaliningradu)

Bilety Autokarowe z Polski do Kalinigradu w Rosji

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Królewiec lub Królewiec - Polska. Autobusy do Rosji.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Królewca: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Kaliningrad (Królewiec) to rosyjskie miasto położone w eksklawie Federacji Rosyjskiej, w regionie kaliningradzkim u ujścia Pregoły do Morza Bałtyckiego. Ze względu na niewielką odległość od polskiej granicy, autokary do Kaliningradu są bardzo popularne zwłaszcza wśród osób z centralnej i północnej polski.
Bilety autokarowe do Kaliningradu można znaleźć za pomocą zamieszczonych na naszych stronach wyszukiwarek Euroticket oraz Voyager. Z ich pośrednictwem bez problemu zarezerwujemy autobusy do Królewca w dogodnym dla nas terminie i konkurencyjnej cenie. Przewoźnicy oferujący bilety autokarowe do Królewca to przede wszystkim PKS Polonus (wyszukiwarka Voyager) oraz tanie linie autokarowe Ecolines (wyszukiwarka Euroticket).
Do najciekawszych zabytków Królewca należą na pewno katedra na wyspie Kniawa, miejskie fortyfikacje – baszta Wrangler, brama Królewska oraz Brama Brandenburska, a także Rynek Centralny, pełniący także rolę bazaru.

Kup: Bilety Autokarowe do Rosji

Miłośnicy sztuki mogą wybrać się do Muzeum Historii i Sztuki lub Muzeum Bałtyckiego, w którym znajdują się fragmenty z kolekcji Biblioteki Wallenrodskiej. Mogłoby się zatem wydawać, że w Kaliningradzie nią ma nic ciekawego do zobaczenia, tymczasem jest to miasto o bardzo bogatej historii. Może więc warto zarezerwować autokary do Królewca i wybrać się tam chociażby na kilkudniowy pobyt,  aby lepiej poznać naszych północnowschodnich sąsiadów.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Kaliningradu sprawdzały także bilety autokarowe do Moskwy oraz autobusy do Pskowa

 Przewozy Królewiec Polska Rosja

 

Za bilety autokarowe do Rosji jak i wszystkie inne bilety zakupione w naszym serwisie możesz zapłacić kartą kredytową lub gotówką. Cała transakcja czyli rezerwacja biletu autokarowego wraz z płatnością zajmie ci dosłownie parę minut. U nas bilety kupuje się szybko i najtaniej.