pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Madryt

Bilety Autokarowe z Polski do Madrytu

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Madryt lub Madryt - Polska. Autobusy do Hiszpanii.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Madrytu: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Madryt (Madird) jest hiszpańskim miastem, położonym w centrum kraju, u podnóża gór Sierra de Guadarrama na wyżynie Kastyjskiej. Ze względu na lokalizację w jego pobliżu przebiega większość hiszpańskich autostrad (A1, A2, A3, A4, A5, A6, A42), dzięki czemu docierają tutaj międzynarodowe przewozy autokarowe kursujące na trasie Polska – Hiszpania – Polska. 

Kup: Bilety Autokarowe do Hiszpanii

Autobusy z Polski do Hiszpanii, w tym także autokary do Madrytu proponują przewoźnik Sindbad oraz Intercars Basque. Ich oferty znajdziemy w specjalnych systemach Voyager oraz Euroticket dzięki, którym bez problemu zarezerwujemy tanie bilety autokarowe do Madrytu, sprawdzimy rozkład jazdy i terminy odjazdów. Co więcej, systemy te wyświetlają aktualne promocje na autobusy do Madrytu oraz ceny niższe nawet o kilkadziesiąt złotych niż w sprzedaży stacjonarnej – ponieważ w sprzedaży internetowej nie jest pobierana prowizja.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Madrytu sprawdzały także bilety autokarowe do Alicante oraz autobusy do Barcelony

Kiedy już wykupimy najkorzystniejsze dla nas bilety autokarowe do Madrytu i dojedziemy do niego, powinniśmy udać się na spacer po tzw. Starym Madrycie, czyli zabytkowej części miasta. Znajdziemy tam m.in. Puerta del Sol – Bramę Słońca – owalny plac, wokół którego znajdują się zabytkowe kamienice z XVIII w. Koniecznie trzeba zobaczyć także Palacio Real – czyli Pałac Królewski, wzniesiony na pozostałościach starożytnego zamku obronnego.

Przewozy Madryt Polska Hiszpania