Superpol

Przewozy Autokarowe Superpol

Sprawdź cenę i Kup Bilet Autobusowy Superpol On Line

Superpol to firma zajmująca się usługowym organizowaniem transportu autokarowego. Rozpoczęła ona swoją działalność w roku 1989; jej główna siedziba znajduje się w Katowicach, zaś oddziały w: Giżycku, Kętrzynie i Mrągowie, natomiast inne dodatkowe agentury w wielu miastach polskich i włoskich. Przez te wszystkie lata przewoźnik zdobył cenne doświadczenie, a wyspecjalizował się w szczególności w realizacji międzynarodowych połączeń autokarowych na trasach z Polski do Włoch. Wysoka jakość świadczonych usług została doceniona wyróżnieniem nadanym przez Polskie Towarzystwo Przewoźników Autokarowych.

Usługi transportowe firmy Superspol realizowane są przy użyciu nowoczesnych i komfortowych autokarów, wyposażonych w rozkładane fotele, klimatyzację, pokładowy barek, toaletę, a także sprzęt audio video, które zapewniają bezpieczną i przyjemną podróż. Autokary te obsługiwane są przez profesjonalnych i wysoko wykwalifikowanych kierowców. Bilety zaś na przejazdy z firmą Superpol nabywać można albo drogą internetową, albo bezpośrednio w agencjach, pośredniczących w sprzedaży. Pierwsza forma jest bardzo korzystna, z uwagi na możliwość nabycia biletu bez wychodzenia z domu, a w dalszym ciągu umożliwia ona późniejsze zarządzanie rezerwacją. Firma Superpol proponuje na bieżąco liczne rabaty i obniżki w biletach.

Główna możliwość obniżki cen wynika z posiadania karty stałego klienta, którą uzyskać można po wielokrotnym skorzystaniu z oferty firmy. Połączenia autokarowe obsługiwane przez firmę Superpol realizowane są trzy razy w tygodniu i odbywają się na następujących trasach: Wrocław – Neapol, Kłodzko – Neapol oraz Suwałki – Neapol. Przykładowe miasta polskie, w których dostępne są powyższe trasy to: Wrocław, Opole, Gliwice, Katowice, Bielsko-Biała, Cieszyn, Suwałki, Ełk, Giżycko, Mrągowo, bądź Częstochowa. Z kolei miasta włoskie, do których dojechać można liniami Superpol to: Neapol, Wenecja, Bolonia, Rzym, Cassino, Caserta oraz Montepulciano.