Gairing

Gairing Bilety Autokarowe

Przewozy Autokarowe Liniami Gairing - Autokary nie kursują.

Sprawdź ceny biletów i kursy innych linii

 Kup Bilet Autokarowy OnLine


Bilety autokarowe na naszej stronie sprzedawane są w systemie EUROTICKET lub VOYAGER. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego połączenia autokarowego w jednym systemie poszukaj biletu w drugim. Warto sprawdzić przewozy rożnych przewoźników na danej trasie, porównać ceny i wybrać najlepszą ofertę. Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych.

Bilety autobusowe do Niemiec. Busy Polska Niemcy

Gairing to spółka prawa handlowego, działająca jako przedstawicielstwo niemieckiej firmy transportowej Gairing GMBH. Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku przy ulicy Marusarzówny. Firma Gairing oferuje zarówno przewozy międzynarodowe osób, jak również wynajem autokarów. Tabor firmy składa się z nowoczesnych i luksusowych autokarów marki Mercedes wyposażonych w toaletę, klimatyzację i ogrzewanie, sprzęt audiowizualny, a także pokładowy barek.

Autobusy do Berlina. Najniższe ceny biletów

Personel firmy jest odpowiedzialny i wysoko wykwalifikowany, a kierowcy znają doskonale topografię obszarów, w których realizują trasy. Firma Gairing obsługuje jedynie dwie międzynarodowe trasy: z Gdańska do Stuttgartu oraz z Tczewa do Stuttgartu w Niemczech. Bilety na wyżej wymienione trasy nabyć można bezpośrednio u agentów pośredniczących w sprzedaży, jak również na pośrednictwem formularza internetowego. Pierwsza z tras rozpoczyna się w Gdańsku, następnie prowadzi m.in. przez: Gdynię, Słupsk, Koszalin, Nowogard, Szczecin, Braunsweig, Kassel, Frankfurt, Karlsruhe, a następnie, po ponad dwudziestu godzinach jazdy dociera do Stuttgartu w Niemczech. Koszt przejazdu pomiędzy miejscowościami granicznymi wynosi: w jedną stronę 275 PLN, natomiast w obydwie strony – 405 PLN.

Na ulgi u tego przewoźnika liczyć mogą: osoby powyżej 60-tego roku życia, młodzież i studenci uczący się do 23 roku życia, a także stali klienci – ulga w wysokości 10%, dzieci do 14 roku życia – ulga 20%, a także dzieci do 6 roku życia – ulga 60%. Ponadto, zgodnie z warunkami przejazdu, które każdy klient zobowiązany jest zaakceptować, za zwrot niewykorzystanego biletu w dniu planowanego wyjazdu pasażer nie otrzymuje zwrotu kosztów wydanych na bilet.

Druga zaś ze wspomnianych wyżej tras prowadzi z Tczewa w Polsce do Stuttgartu w Niemczech. Większe polskie miejscowości, przez które przejeżdża autokar realizujący tę trasę to: Starogard Gdański, Chojnice, Wałcz, Kamień Pomorski oraz Starogard Szczeciński. Kontynuacja zaś trasy po przekroczeniu granicy polsko – niemieckiej pokrywa się z trasą realizowaną z Gdańska. Z kolei cena biletu na przejazd od początku do końca trasy, w jedną stronę wynosi 265 PLN, natomiast w dwie strony – 385 PLN.