Pol Fol

Bilety Autokarowe Pol–Fol

Kup Bilet Autokarowy OnLine

Firma PolFol jest firmą transportową, świadczącą swe usługi, jako przewoźnik międzynarodowy od 1996 roku. Głównym celem firmy jest stałe podnoszenie jakości świadczonych usług, w celu sprostania wymaganiom stawianym przez coraz szersze grono pasażerów. Właściciele firmy – Renata i Radosław Borowscy posiadają licencje kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób, zarówno w kraju, jak i na terenie krajów, należących do Wspólnoty Europejskiej. Ponadto właściciele zapewniają fachową obsługę podczas każdej podróży. Bilety na przejazd autokarami firmy PolFol nabyć można w wielu biurach podróży krajów docelowych tras, a ich liczba stale zwiększa się.

SPRAWDŹ INNYCH PRZEWOŹNIKÓW NA TRASACH DO ANGLII I FRANCJI

Tanie bilety autokarowe do Londynu

Tanie bilety autokarowe do Paryża

Nabyte bilety na podróż ważne są przez okres 9 miesięcy. W przypadku zwrotu biletu w okresie do 10 dni przed kursem, bądź upływem terminu ważności, firma Pol – Fol pry zwrocie ceny biletu dokonuje jedynie potrącenia 10% jego wartości. W okresie krótszym, gdy podróżny chce zwrócić bilet, otrzyma jego koszt potrącony o 25%, natomiast chcąc zrezygnować w ciągu ostatniej doby, traci się aż 90% wydatku na bilet. Zasadą w tej firmie jest również, iż nie wystawiane są duplikaty biletów; w przypadku utraty, bądź zniszczenia biletu pasażer może jedynie nabyć nowy bilet z 50% zniżką. Firma Pol-Fol realizuje jedynie przewozy międzynarodowe osób na linii Polska – Wielka Brytania oraz Polska – Francja.

Realizowane autokary do Anglii to: Przemyśl – Londyn, Gdańsk – Londyn, Chełm – Londyn oraz Białystok – Londyn. Z kolei linie realizowane do Francji to: Przemyśl – Paryż, Gdańsk – Paryż, Chełm – Paryż oraz Białystok – Paryż. Wyjazdy z punktów startowych realizowane są w poniedziałki i piątki, a wszystkie przejazdy mogą odbywać się z przesiadkami.