Tanie Bilety Autokarowe do Karlovac

Bilety Autokarowe z Polski do Karlovac w Chorwacji

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Karlovac lub Karlovac - Polska. Autobusy do Chorwacji.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Karlovac: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Karlovac to miasto w Chorwacji położone przy granicy z Bośnią i Hercegowiną oraz Słowenią. Bliskość granic oraz słynne na całą Europę piwa sprawiają, że wiele osób, zamiast nadmorskich kurortów wybiera właśnie oddalony od morza, ale równie interesujący Karlovac.
Wśród przewoźników posiadających w swojej ofercie autobusy z Polski na Chorwację, jak również autokary do Karlovac znajdują się tanie linie autokarowe GlobToursit oraz Retman, specjalizujące się w przewozie osób do krajów Europy Południowej. Ich oferty można znaleźć za pomocą zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki Euroticket oraz Voyager. Z ich pomocą bez problemu znajdziemy i zarezerwujemy bilety autokarowe do Karlovac oraz sprawdzimy aktualny rozkład jazdy. Wśród przykładowych miast, z których odjeżdżają autobusy do Karlovac znajduje się Wrocław, Opole, Strzelce Opolskie, Gliwice, warszawa, Częstochowa, Katowice, Czechowice-Dziedzice i Cieszyn natomiast po drodze mijany jest Zagrzeb.

Kup: Bilety Autokarowe do Chorwacji

Samo miasto powstało dopiero w XVI w. i jest stosunkowo młode. Pierwotnie znajdowała się tutaj osada założona przez Austriaków, mająca stanowić opór dla Osmańskich najeźdźców. Obecnie jest to niewielka miejscowość słynąca przede wszystkim z wyśmienitego piwa. Miłośnicy sztuki i architektury znajdą tutaj kościół Trójcy Świętej, bogato zdobiony barokowymi freskami oraz Muzeum Miejskie.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Karlovac sprawdzały także bilety autokarowe do Vodic oraz autobusy do Mariny

 

Przewozy Karlovac Polska Chorwacja

Za bilety autokarowe do Chorwacji jak i wszystkie inne bilety zakupione w naszym serwisie możesz zapłacić kartą kredytową lub gotówką. Cała transakcja czyli rezerwacja biletu autokarowego wraz z płatnością zajmie ci dosłownie parę minut. U nas bilety kupuje się szybko i najtaniej.