Autobusy do LUTON

Autobusy do Luton. Bilety Autokarowe do Luton. Busy Polska Anglia

Kup Bilet Autokarowy do i z Luton OnLine


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Wielka Brytania to państwo leżące w północno-zachodniej części kontynentu i dzieli je od Polski Morze. Dojazd z Polski do Anglii możliwy jest na wiele sposób. Do tego celu można wykorzystać zarówno samolot, jak i własny środek transportu, bądź publiczny autokar. Podróż samolotem ograniczona jest terytorialnie przez małą dostępność portów lotniczych. Podróż samochodem jest z kolei uciążliwa, męcząca i z reguły wymaga organizowania częstych postojów. Zaś podróż autokarem jest nie tylko bezpieczna, ale także wygodna i komfortowa, bez konieczności zbędnego zatrzymywania się. Wszystkie te pozytywy znajduje w tym właśnie środku transportu wiele pasażerów, co widać w zapotrzebowaniu zgłaszanym na międzynarodowe przejazdy autokarowe. Jednym z kierunków jazdy tras realizowanych z polskich miejscowości jest Wielka Brytania, a na jej terytorium miejscowość Luton.

Sprawdź także tanie bilety lotnicze do Londynu Luton

Tanie przeloty Polska Londyn

Miasto to leży nieopodal na północ od stolicy państwa – Londynu, a zatem dojazd tam jest możliwy dzięki bezpośrednim połączeniom, bądź z przesiadką w stolicy. Bezpośrednie jednak połączenia do Luton z Polski oferują następujący przewoźnicy: Orbis/Interbus, Pol-Fol, oraz Polonia Transport. Cena biletu, w zależności od miejscowości wyjazdowej wynosi około 400 zł, jednakże w cenach promocyjnych bilet na tę trasę można kupić aż o 100 zł taniej. Firma Polonia Transport oferuje trasy do Luton m.in. z: Tomaszowa Lubelskiego, Rzeszowa, Tarnowa, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Warszawy, Białej Podlaskiej, Torunia, czy Bydgoszczy.

Ponadto przewoźnik ten oferuje najdroższe ceny biletów. Najtańszy jest zaś przewoźnik – Orbis/Interbus Interbus Polska Anglia, którego autokary do Luton wyjeżdżają z następujących polskich miejscowości: Biała Podlaska, Płock, Zamość, Przemyśl, oraz Suwałki, skąd na zasadzie połączeń antenowych następuje przesiadka i jeden autokar kontynuuje trasę do Luton i wiele innych angielskich miejscowości, po czym kończy trasę w Plymouth. Pośrednim pod względem cenowym jest przewoźnik Pol-Fol oferujący trasy z Sanoka, Leżajska, Przemyśla, Ostrowca Świętokrzyskiego, Częstochowy, Bielska-Białej, Koźla, Białegostoku, Suwałk, Lublina, oraz Elbląga do Luton.