pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Zadar

Bilety Autokarowe z Polski do Zadar w Chorwacji

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Zadar lub Zadar - Polska. Autobusy do Chorwacji.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Zadaru: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Zadar to chorwacka miejscowość położona nad Morzem Adriatyckim i sławna wśród turystów właśnie ze względu na piaszczyste plaże i piękne widoki. Międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski na Chorwację jak również autokary do Zadaru można zarezerwować za pomocą zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki Euroticket oraz Voyager. Są to specjalne systemy umożliwiające znalezienie najkorzystniejszej ceny nie tylko za bilety autokarowe do Zadaru, ale również innych miast Europy.
Wśród przewoźników posiadających w swojej ofercie autokary do Zadaru znajdują się linie autokarowe Retman oraz GlobTourist. Są to przewoźnicy specjalizujący się w przewozach osób właśnie do krajów bałkańskich, dlatego można mieć pewność, że podróż będzie przebiegała bez najmniejszych niespodzianek.  Cały przejazd trwa ok. 21 godz., a po drodze mijane są następujące miejscowości: Wrocław, Opole, Strzelce Opolskie, Gliwice, Warszawa, Polichno, Częstochowa, Katowice, Żory, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Cieszyn, Zagrzeb, Karlovac, oraz Petrcane.

Kup: Bilety Autokarowe do Chorwacji

Wśród ciekawych zabytków, które skłaniają turystów do rezerwacji biletów autokarowych do Zadaru znajdują się m.in. kościół św. Donata, katedra św. Anastazji, kościół św. Szymona oraz renesansowa brama Kopnena Vrata przypominająca łuk triumfalny.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Zadar sprawdzały także bilety autokarowe do Karlovac oraz autobusy do Vodice

 

Przewozy Zadar Polska Chorwacja

Za bilety autokarowe do Chorwacji jak i wszystkie inne bilety zakupione w naszym serwisie możesz zapłacić kartą kredytową lub gotówką. Cała transakcja czyli rezerwacja biletu autokarowego wraz z płatnością zajmie ci dosłownie parę minut. U nas bilety kupuje się szybko i najtaniej.