Autobusy do Strasbourga

Bilety Autokarowe do Strasbourga. Busy Polska Francja

Kup Bilet Autokarowy do i z Strasbourga OnLine - 0% prowizji

  

Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Rynek transportowy jest bardzo ważną dziedziną gospodarki narodowej. Samo słowo transport oznacza przemieszczanie się ładunków i osób z jednego punktu do drugiego. Polski rynek transportowy w ostatnim okresie przeszedł fazę swojego rozwoju. Wynikało to przede wszystkim z wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, co skutkowało z jednej strony rozwojem tego rynku, a z drugiej znacznym wzrostem liczby podmiotów konkurujących ze sobą. Jedną z gałęzi rynku transportowego jest transport autokarowy.

Wraz ze wspomnianą akcesją znacznie zwiększyła się mobilność Polaków, co w dużym stopniu wpłynęło na wzrost zapotrzebowania na międzynarodowe przewozy autokarowe. Na ten popyt odpowiedziały również firmy tworząc nowe podmioty oraz nowe międzynarodowe trasy. Przewozy autokarowe cieszą się dużą popularnością wśród polskich podróżujących. Zapewnia im to przede wszystkim stosunkowo niska cena przejazdu, a także ogólna dostępność pasażerów do przystanków rozlokowanych na terenie całej Europy. Jeżeli jakość świadczonych usług tychże firm pozostanie na obecnym wysokim poziomie, firmy autokarowe liczyć mogą na dalszy stabilny rozwój na rynku polskim.

Jednym z proponowanych kierunków jazdy polskich autokarów jest miasto Strasbourg we Francji. Leży on w północno-wschodniej części kraju, dzięki czemu dostęp do niego jest ułatwiony. Przewoźnikami, z którymi wyjechać można do Strasbourga są: Orbis/Interbus, PKS Stalowa Wola oraz PKS Warmia. Przykładowe trasy poprowadzone są następująco: z Gdyni do Saint Etienne przez Strasourg; z Białegostoku do Saint Etienne przez Strasbourg; a także z Olsztyna przez: Ostródę, Gdańsk, Gdynię, Koszalin, Szczecin, Berlin, do Strasbourga. Cena biletu na trasie z Warszawy do Strasbourga kosztuje 220 albo 250 zł, w zależności od przewoźnika, a czas przejazdu wynosi około 20 godzin.