Autobusy do Londynu

Tanie bilety autokarowe on Line POLSKA LONDYN. Busy Londyn


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Londyn to największe miasto brytyjskie, a jednocześnie stolica Anglii, położona w południowo wschodniej części kraju. Londyn to również jedna z największych i najatrakcyjniejszych metropolii na świecie, będąca również drugim co do wielkości miastem w Europie. Na terytorium tego miasta skupionych jest wiele siedzib międzynarodowych firm i instytucji finansowych, w tym banków i instytucji ubezpieczeniowych, z londyńską giełdą na czele. Jest to więc światowe centrum finansowe, biznesowe i kulturalne. Dla wielu Londyn jest jedynie miejscem niezwykle interesującym pod względem turystycznym.

Bilety autokarowe do Londynu oferują między innymi tanie linie autokarowe Sindbad, Agat, Polonia Transport, Interbus, Eurolines, Biacomex, PKS Warmia. Linie autokarowe oferują swoje przewozy autokarowe także do pozostałych większych miast w Anglii oraz w Irlandii.

Sprawdź Cenę na Bilet Autokarowy do Londynu

Zobaczyć tam można także liczne zabytki i inne ciekawe miejsca i budowle. Wśród najbardziej popularnych atrakcji Londynu wymienić można: Big Ben, Pałac Buckingham, Pałac Westminster, Tower of Londyn, Londyn Eye, Trafalgar Square, Opactwo i Katedra Westminsterska, obserwatorium astronomiczne Greenwich, a także wiele innych atrakcji. Cztery spośród powyższych obiektów zdobyły szczególne uznanie przez co zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego. Dodatkowo należy zaznaczyć, iż w obrębie City w Londynie znajduje się dzielnica rozrywkowa, w której odbywają się liczne brytyjskie i światowe premiery filmowe i są tam również zlokalizowane liczne muzea, kina, kluby, restauracje oraz budynek londyńskiej opery.

Dla niektórych Londyn może być jedynie miejsce tranzytowym, bądź przesiadkowym w podróżach realizowanych do innych, północnych miast brytyjskich; warto jednak zatrzymać się choć na chwilę i zwiedzić to piękne miasto, pełne atrakcji i zabytków. Londyn od wielu lat stał się również ważnym punktem wyjazdów dla emigrantów zarobkowych. Ze względu na to, miasto stało się miejscem wielonarodowym, w którym postały już osiedla zamieszkiwane przez obywateli określonych krajów. Ze względu na tak dużą popularność, jaką ma Londyn w Europie i w świecie niezwykle ważna jest właściwa organizacja transportu. Ten element rozwiązany jest w tym mieście perfekcyjnie. Zależy zacząć od międzynarodowych portów lotniczych, których w Londynie jest aż pięć.

Londyn Sprzedaż Biletów Autokarowych On Line

Gwarantują ona szybką, sprawną i profesjonalną obsługę wszystkim pasażerom, przybywającym do miasta drogą lotniczą. Oferują niezwykle bogatą siatkę połączeń krajowych, międzynarodowych i międzykontynentalnych, obsługiwaną zarówno przez regularne, jak i tanie linie lotnicze. Do Londynu dojechać można także autobusem, bądź własnym samochodem. Podróż taka wymaga jednak skorzystania z przeprawy promowej, bądź przejazdu drogą pod Kanałem La Manche. Wewnątrz z kolei Londynu podróżować można metrem, autobusem, taksówką, bądź szybką kolejką miejską.