Autobusy do Lyon

Bilety Autokarowe do Lyon. Busy Polska Francja

Kup Bilet Autokarowy do i z Lyon OnLine - 0% prowizji

 

 

Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Bilety na międzynarodowe przejazdy autokarowe cieszą się stale niemniejszącym popytem. Wynika to z kilku przyczyn. Przede wszystkim autokar to bezpieczny i wygodny środek transportu. Poza tym ceny przejazdu są stosunkowo niewielkie, a w na koniec cecha najważniejsza, mianowicie trasy autokarowe są tak ustalane, aby obsłużyć jak największy obszar kraju.

Najczęściej przewoźnicy stosują obecnie tzw. połączenia antenowe, które polegają na dowiezieniu pasażerów z różnych części kraju w jedno miejsce, gdzie następuje przesiadka i kontynuacja trasy przez autokary zmierzające w odpowiednich kierunkach. Na polskim rynku transportowym funkcjonuje wiele firm transportowych, oferujących międzynarodowe przewozy autokarowe. Ilość ta spowodowała powstanie na tym rynku konkurencji, która z reguły nie przejawia się w cenach biletów, ale w jakości świadczonych usług oraz jakości i stanu technicznego autokarów przeznaczonych do obsługi tras szczególnie międzynarodowych. Jednym z miast, do którego dowożą polskich pasażerów krajowi przewoźnicy jest Lyon – miasto położone w środkowej części Francji.

Podróż z Warszawy do Lyon trwa niewiele ponad dobę, w zależności od trasy ustalonej przez przewoźnika i kosztuje około 300-350 zł. Bilety na trasy międzynarodowe nabyć można w wielu biurach podróży na terenie całego kraju, jak również poza jego granicami. Firmy transportowe oferujące połączenia polskich miejscowości do Lyon to: Orbis/Interbus, PKS Stalowa Wola, Rudnik Tumay, oraz PKS Warmia. Przykładowe zaś trasy to: Białystok, Suwałki, Elbląg, Zamość, Przemyśl – Saint Etienne, Gdynia, Białystok, Przemyśl, Lublin – Saint Etienne, Biała Podlaska, Gdynia, Biłgoraj, Hrubieszów, Szczebrzeszyn, Ustrzyki Dolne – Saint Etienne, Olsztyn – Breda.