pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Ulcinj

Bilety Autokarowe z Polski do Ulcinj w Czarnogórze

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Ulcinj lub Ulcinj - Polska. Autobusy Czarnogóra


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Ulcinj: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Ulcinj to miasto na południu Czarnogóry, położone u ujścia rzeki Bojana, w pobliżu granicy z Albanią. Ze względu na nadmorską lokalizację oraz bliskość granicy miasto ma charakter nieco bardziej orientalny i widać tutaj wpływy muzułmańskie. W żaden sposób nie umniejsza to jednak walorów turystycznych miasta, a wręcz przeciwnie – sprawia, że autokary z Polski do Czarnogóry, w tym autobusy do Ulcinj są bardzo popularne i chętnie wybierane przez turystów.

Kup: Bilety Autokarowe Czarnogóra

Przewoźnikiem oferującym bilety autokarowe do Ulcinj jest Elabus (Europejskie Linie Autokarowe), specjalizujący się w przewozie osób właśnie do miejsc wypoczynkowych basenu Morza Śródziemnego. Dzięki stosunkowo niskim cenom, autokary do Ulcinj mogą stanowić komunikacyjną alternatywę dla podróży samochodem lub samolotem. Przykładowe polskie miasta z jakich wyjeżdżają autokary Elabus to Kraków, Katowice, Bielsko-Biała oraz Cieszyn, natomiast poszczególne przystani za granicą to Split, Dugi Rat, Omis, Baska Voda, Makarska, Tucepi, Podgora, Gradac, Neum, Dubrovnik, Tivat, Budva, Sutomore, Bar, Ulcinj, Durres, Vlora.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Ulcinj sprawdzały także bilety autokarowe do Bar oraz autobusy do Tivat

Kiedy już zarezerwujemy bilety autokarowe do Ulcinj i nasza podróż przybliży się w realizacji, warto dowiedzieć się, które ciekawe miejsca powinniśmy tam zobaczyć. Szczególnie atrakcyjne jest stare miasto, kamienna cerkiew i gaj oliwny a także meczet Paszy.

Przewozy Ulcinj Polska Czarnogóra