Thessaloniki

Autobusy Polska  Thessaloniki

Dokonaj Rezerwacji na Bilety Autokarowe Thessaloniki

Kup Bilet Autokarowy do i z Thessalonik OnLine w jednym z dwóch systemów:

Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Transport międzynarodowy w Polsce może być realizowany w różnoraki sposób. Jednym ze środków transportu charakteryzującego się łatwą dostępnością dla wszystkich zainteresowaniem, a także niskimi kosztami przy jednoczesnej gwarancji wygodnych i komfortowych warunków przejazdu są międzynarodowe przejazdy autokarowe.

Bilety autokarowe Polska Grecja

Te cechy wymienione powyżej decydują o tym, iż autokary wybierane są obecnie przez zdecydowanie największą grupę polskich podróżnych, realizujących zarówno podróżne turystyczne, jak i służbowe. Każdy pasażer decydując się na skorzystanie z transportu autokarowe powinien uprzednio zapoznać się z warunkami przewozu, udostępnionymi przez każdego przewoźnika. Obejmują one wszystkie warunki regulujące prawa i obowiązki zarówno firmy transportowej, jak i pasażera.

Na ich też podstawie można dochodzić jakichkolwiek roszczeń i reklamacji w stosunku do przejazdu zrealizowanego niezgodnie z ofertą. Większość warunków przewozu jest wspólna dla wszystkich linii autokarowych, jednakże są pewne warunki zamieszczone wyłącznie przez konkretnego przewoźnika. Jednym z zakątków europejskich, do którego można dojechać z Polski autokarem polskich linii jest miasto Thessaloniki położone w północnej części Grecji.

Trasy międzynarodowe w tamtym kierunku poprowadzone są przez następujących polskich przewoźników: Orbis/Interbus, Agat, a także Eurolines Polska. Przykładowo, trasy autokarowe z Warszawy do Thessaloniki oferują dwie z powyższych firm; przejazd na tej trasie trwa około doby, a bilet w jedną stronę kosztuje 420 zł. Połączenia obydwu przewoźników realizowane jest z Gdańska do Aten m.in. przez: Warszawę, Łódź, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Częstochowę, Katowice, Cieszyn oraz Thessaloniki.