Kopenhaga

Bilety i Autokary z Polski do Kopenhagii

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Kopenhaga lub Kopenhaga - Polska. Busy do Danii.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.


Bilety na międzynarodowe przewozy autokarowe cieszą się w Polsce niezwykła popularnością. Wynika to przede wszystkim a faktu, iż ten obszar polskiego rynku transportowego charakteryzuje się przewagą zalet nad wadami. Przede wszystkim jest on znacznie tańszy, aniżeli inne, alternatywne środki transportu, często wygodniejszy, a przede wszystkim ogólnie dostępny dla wszystkich regionów Polski, co jest znaczące z uwagi na brak konieczności dokonywania zbędnych przesiadek, które znacznie podwyższają koszty, a także czas podróży. Dodatkowo, pomimo niedrogich biletów i tak firmy przewozowe stosują dodatkowe obniżki i rabaty; bądź są one stale, bądź organizowane czasowo. Jest z punktów, przez do którego jeżdżą bezpośrednio autokary z Polski jest Kopenhaga – stolica Danii leżąca we wschodniej części kraju.

Bilety Autokarowe do Kopenhagi. Polska Dania

Z uwagi na położenie tego miasta, połączenia z reguły docierają jedynie do tego miasta, kończąc w nim swój bieg. Przewoźników oferujących przejazdy autokarowe do tego miasta nie jest wielu, bo tylko czterech, z których dwóch współpracujących ze sobą; jednakże mimo to, wszystkie regiony Polski mają zapewniony transport do tego miejsca.

Głównym przewoźnikiem na tej trasie jest firm Becker Reisen. Organizuje ona przewozy do Kopenhagi z następujących miast Polski: Białegostoku, Gdańska, Elbląga, Przemyśla, Cieszyna oraz Jastrzębia Zdroju. Inny przewoźnik, firma Agat współpracująca z firmą BTZ-PTTK Katowice oferuje połączenia do Kopenhagi z: Tomaszowa Lubelskiego, Przemyśla, Warszawy, Bielska – Białej, Bełchatowa oraz Kraśnika. Ostatnia zaś firma transportowa przewożąca pasażerów do Kopenhagi, firma Balic Bus organizuje trasę z Łodzi, przez: Łęczycę, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Piłę, Wałcz oraz z Gdańska przez: Gdynię, Koszalin i Szczecin, a następnie przez: Gedser, Nykobing, Stensved, Ronnede i Olby, a kończy się w Kopenhadze.