pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Koszyce

Bilety Autokarowe z Polski do Koszyc na Słowacji

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Koszyce lub Kosice - Polska. Autobusy Słowacja


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Koszyc: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Kosice (Koszyce, Košice) to drugie pod względem wielkości miasto słowackie położone w Kotlinie Koszyckiej nieopodal granicy z Węgrami. Nazywane bywa „stalowym sercem” Słowacji ze względu na wybudowaną tam w 1959 r. hutę żelaza. Wśród przewoźników kursujących na trasie Polska – Słowacja – Polska, którzy jednocześnie oferują autobusy do Koszyc znajdują się linie autokarowe Adamis Tours oraz Autokar Polska

Kup: Bilety Autokarowe do Słowacji

Tanie bilety autokarowe do Koszyc można kupić za pomocą zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki Euroticket, która umożliwia zakup biletów online, sprawdzenie aktualnych rozkładów jazdy czy poszczególnych przystanków z których wyjeżdżają autobusy Kosice, a także dostępnych czasowych promocji jak również stałych rabatów dla określonych grup osób. W większości przypadków autobusy z Polski na Słowację kursują właśnie do tego miasta, dlatego nie powinno być problemu z zarezerwowaniem odpowiedniego terminu wyjazdu. 

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Koszyc sprawdzały także bilety autokarowe do Berlina oraz autobusy do Hannoweru

Po przybyciu do Sarpsborg można udać się na spacer po mieście lub zobaczyć tamtejszy wodospad (Sarpsfossen) powstały 4000 lat temu. Do ciekawych zabytków należy także kościół z XI w. a także ruiny kościoła św. Mikołaja z 1114 r. Obecnie jest to ośrodek znany głównie z przemysłu drzewnego i celulozowo-papierniczego.

Przewozy Koszyce Polska Słowacja