Autokary Czarnogóra

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Czarnogóra

lub Czarnogóra - Polska. Busy do Czarnogóry.

Poniżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych do Czarnogóry.

Jedziemy do Czarnogóry na wczasy wykorzystując tanie bilety autokarowe!

Busy do miast czarnogórskich startują w trzech miejscach w Polsce dzięki temu, że Elabus udostępnia przewozy autokarowe i bilety autokarowe do: Baru, Budvy, Herceg Novi, Podgoricy, autobusy do Sutomore, Tivat i autokary do Ulcinj. Trzy wcześniej wspomniane miasta to Warszawa, Katowice i Poznań. Autokar do Czarnogóry wyruszy z Warszawy i Poznania pod warunkiem, że chęć na podróż wyrazi minimum 8 osób. Te wszystkie trzy połączenia oferujące busy do Czarnogóry cechują się tym, że bilet autokarowy nie wyniesie nas więcej niż 400 złotych.

Zobacz tanie bilety autokarowe do Tivat

W przypadku wszystkich trzech tras z Polski do Czarnogóry przejście graniczne pokonywać będziemy w Chyżnym. Trasa autobusem do Baru z Poznania wiedzie przez Wrocław i Opole, a późniejsze przystanki to Belgrad, miasta czarnogórskie i w końcu również albańskie, bo tam właśnie on kończy podróż. Jest to linia Polska-Serbia-Czarnogóra-Albania.

Zobacz tanie bilety autokarowe do Bar

Sprawa ma się trochę inaczej, gdy mowa o wyjeździe wykorzystując busy do Czarnogóry z Warszawy. Te przejeżdżają również przez Łódź i Częstochowę, a ich zagraniczne przystanki to: Zagrzeb, Karlovac, Zadar, Biograd na Moru, Vodice, Sibenik, Dugi Rat, Omis, Baska Voda, Makarska, Tucepi, Podgora, Gradac, Opuzen, Neum, Herceg Novi i miasta czarnogórskie, a później albańskie. Te połączenia autokarowe międzynarodowe to linia Polska - Węgry - Chorwacja - Bośnia i Hercegowina - Czarnogóra - Albania (autokary do Albanii).

Gdy już autobusy do Baru dojadą…

… lub do innych miast dostępnych w ofercie Elabus, wysiadamy na stacji paliw EKO i rozpoczynamy naszą wycieczkę. To miasto położone nad Adriatykiem, dawniej zwane przez Włochów Antivari. Tu umiejscowiony jest ważny ośrodek handlowy i komunikacyjny, największy port morski w kraju. Miasto dzieli się na dwie części, stara i nową. Część starsza została opuszczona po mocnym trzęsieniu ziemi z ’79, lecz obecnie trwają prace remontowe i następuje stopniowy wzrost jej atrakcyjności turystycznej.

Stary Bar budowany był od tysiąca lat i do dzisiaj zachowały się niekiedy nietknięte zabytki pamiętające dawne czasy. Międzynarodowe przewozy autokarowe umożliwią nam ujrzenie na własne oczy jednego z najbardziej warownych miast. Tanie bilety autokarowe do Czarnogóry to okazja, by zobaczyć tureckie akwedukty, stare wierze zegarowe i wiele innych.

Z kolei autokary do Budvy uzmysłowią nam, jak to jest mieszkać w mieście odgrodzonym od reszty terenu przez pasmo górskie. Autobus do centrum miasta wprowadzi nas w świat roślinności śródziemnomorskiej popularnego kurortu wypoczynkowego Czarnogóry. Panorama na Riwierę Budvańską zapiera dech w piersiach, trzeba odczuć to na własnej skórze. Rzecz ma się podobnie ze Starym Miastem wypuszczonym w głąb morza na półwyspie.