pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe do Tivat

Bilety Autokarowe z Polski do Tivat w Czarnogórze

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Tivat lub Tivat - Polska. Autobusy Czarnogóra


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Tivat: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Tivat to portowe miasteczko znajdujące się w Czarnogórze, nad Zatoką Kotyrską. Jego nadmorska lokalizacja, piaszczyste plaże oraz pobliskie góry sprawiają, że odwiedzając to miejsce na pewno o nim długo nie zapomnimy. Ponieważ o międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Czarnogóry nietrudno, zwłaszcza w sezonie letnim, również autobusy do Tivatu znajdziemy bez problemu.

Kup: Bilety Autokarowe Czarnogóra

Wystarczy skorzystać z zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki Euroticket, za pomocą której wybieramy miasta docelowe i wyszukujemy przewoźników. Autokary do Tivatu mają w swojej ofercie tanie bilety autokarowe Elabus, które kursują w te rejony zwłaszcza w sezonie letnim. Jednak ze względu na duże zainteresowanie trasą Polska – Czarnogóra – Polska, autokary do Tivatu w lipcu i sierpniu odjeżdżają co trzy dni. Warto więc zaplanować podróż w tamte regiony, zwłaszcza jeśli do tej pory nie mieliśmy możliwości odwiedzić Bałkanów. Za bilety autokarowe do Tivatu, wbrew pozorom nie zapłacimy dużo, zwłaszcza jeśli zarezerwujemy podróż w obie strony lub wykupimy opcję open.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Tivat sprawdzały także bilety autokarowe do Bar oraz autobusy do Budvy

W samym mieście znajduje się wiele miejsc, które na pewno trzeba zobaczyć jeśli znudzi nam się już plażowanie. Alternatywą dla biernego wypoczynku może być rejs statkiem na pobliskie wyspy gdzie znajdziemy ruiny monastyru, klasztor lub osadę turystyczną.

Przewozy Tivat Polska Czarnogóra