Trans Europa

Przewozy Autokarowe Trans Europa

Sprawdź cenę i Kup Bilet Autobusowy Trans Europa On Line

Firma Trans Europa to przewoźnik autokarowy, działający na polskim rynku od 1993 roku. Podstawową jej działalnością jest oferowanie międzynarodowych przewozów autokarowych z Polski do Włoch. Dodatkowe formy działalności to wynajem autokarów i busów, organizowanie wyjazdów firmowych, szkolnych, objazdowych, realizacja transferów lotniskowych, czy też przejazdów wahadłowych. Firma Trans Europa jest ponadto otwarta na wszelkie sugestie i życzenia swoich klientów, starając się w miarę możliwości dopasowywać swoją ofertę do zapotrzebowania rynkowego. Do obsługi tras autokarowych firma Trans Europa dysponuje nowoczesnymi, klimatyzowanymi autokarami Scania i Volvo, wyposażonymi w odtwarzacz DVD, minibarek, nawigację GPS, a także CB radio, a także klimatyzowanymi busami Mercedes .

Tabor ten umożliwia realizacją bezpiecznych i wygodnych przejazdów. Bilety na te przejazdy nabywać można albo przy wykorzystaniu platform internetowych, albo drogą bezpośrednią, u agentów świadczących usługi pośrednictwa w sprzedaży. zakupiony bilet i dokonana rezerwacja może ulec zmianie przed terminem wyjazdu, a także pasażer może całkowicie z niej zrezygnować; w takim jednak przypadku kwota zapłacone za bilet zostanie zwrócona po pomniejszeniu o ustalone prze przewoźnika koszty manipulacyjne. Zgodnie z warunkami przewozu, pasażer może przewozić bezpłatnie jedną sztukę bagażu o wadze nieprzekraczającej 25 kilogramów, a także jedną sztukę bagażu podręcznego, ważącego maksymalnie 5 kilogramów. Za dodatkową opłatę istnieje możliwość przewiezienia dodatkowego bagażu, jednakże w miarę wolnych miejsc w autokarze.

Linia autokarowa oferowana przez firmę Trans Europa realizowana jest na trasie Polska – Włochy. Miasta pośrednie, w których zlokalizowane SA przystanki na tej trasie to m.in.: Sokołów Małopolski, Nisko, Stalowa Wola, Sandomierz, Opatów, Starachowice, Kielce, Kraków, Chrzanów, Katowice, Cieszyn, Zamość, Krasnystaw, Radom, Olsztyn, Białystok, Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łódź, Rzeszów, Villach, Udine, Wenecja, Padwa, Bolonia, Florencja, Rzym, Caserta, Neapol, Salerno, Palermo, Monteroso, a także Sikli. Wyjazdy z Polski do Włoch realizowane są w poniedziałki i czwartki, zaś powroty z Włoch do Polski w niedziele i środy.