pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Lipawa

Bilety Autokarowe z Polski do Lipawy na Łotwie

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Lipawa lub Lipawa - Polska. Autobusy na Łotwę.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Lipawy: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Lipawa (łot. Liepaja) to miasto łotewskie, położone nad Jeziorem Lipawskim, u wybrzeży Morza Bałtyckiego. Wśród przewoźników oferujących autokary z Polski na Łotwę, jak również autobusy do Lipawy są tanie linie autokarowe Ecolines. Jest to sprawdzona firma, która od lat zajmuje się przewozem osób, zwłaszcza do krajów nadbałtyckich.
Bilety autokarowe do Liepaji można zarezerwować za pomocą zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki Euroticket. Z jej pomocą bez problemu znajdziemy aktualny rozkład jazdy oraz trasy jakimi kursują autobusy do Lipawy, a także porównamy ceny biletów. Przykładowe miasta z jakich wyjeżdżają autobusy z Polski do Lipawy to: Wrocław, Warszawa, Ostrów Mazowiecka, Białystok, Augustów, Suwałki, natomiast po drodze przewidziane są przystanki w miejscowościach: Marijampol, Kowno, Poniewież,  Ryga, Wilno, Zarasai, Dźwińsk, Kłajpeda, Palanga, Liepaja.

Kup: Bilety Autokarowe na Łotwę

Poszczególne przystanki mogą ulec zmianie, w zależności od liczby pasażerów wysiadających i dosiadających się po drodze.
Cena za bilety autokarowe do Lipawy nie jest wygórowana, dlatego warto rozważyć podróż do tego miasta, którego początki sięgają XIII w. Oprócz starówki i kilku zabytków, jak kościół św. Anny z największymi na świecie organami, nie można zapominać, że jest to nadmorska miejscowość, a więc znajdziemy tutaj także plaże, doskonale nadające się na wypoczynek.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Lipawy sprawdzały także bilety autokarowe do Rygi oraz autobusy do Walmiery

 Przewozy Lipawa Polska Łotwa

 

Za bilety autokarowe na Łotwę jak i wszystkie inne bilety zakupione w naszym serwisie możesz zapłacić kartą kredytową lub gotówką. Cała transakcja czyli rezerwacja biletu autokarowego wraz z płatnością zajmie ci dosłownie parę minut. U nas bilety kupuje się szybko i najtaniej.