Bilety Autokarowe do i z Holandii, Bilety Autokarowe Holandia, Amsterdam, Rotterdam, Breda, Haga, Ei
Bilety Autobusowe
Sindbad  Agat  Eurolines  Polonia Transport  Almabus  EST  Rudnik Tumay  Becker Reisen  Anglia  Niemcy  Francja  Włochy  Holandia  Belgia  Londyn  Nord  Szwajcaria 
   
   
Autokary do Holandii

Bilety Autokarowe do Holandii

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Holandia lub Holandia - Polska:

Miejscowościami w centralnego części kraju, do których dojeżdżają autokary z Polski i najczęściej sprzedawane są bilety autokarowe są: Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem oraz Utrecht. Na wschodzie kraju autokary zatrzymują się jedynie w miejscowości Hengelo, na zachodzie w: Hadze i Rotterdamie. Południowe miejscowości podstoju autokarów z Polski to: Breda, Eindhoven oraz Venlo, a na północy miasteczko Groningen. Bilety autokarowe do Holandii oferuje wielu przewoźników, są to między innymi linie autokarowe Agat, Sindbad, Eurolines, Interbus, Intercars, Nord.

Autokar do Amsterdamu Autokar do Bredy Autokar do Hagi
  Autokar do Rotterdamu Autobus Eindhoven

Autokary z Polski do Holandii i z Holandii do Polski

Jedną z form transportu międzynarodowego są przejazdy autokarowe. W odróżnieniu od innych środków transportu, takich jak transport lotniczy oraz transport wodny, przystanki autokarów zlokalizowane są w wielu miejscowościach usytuowanych na realizowanej trasie. W związku z tym jest to środek dostępny niemalże dla mieszkańców wszystkich regionów kraju. Z kolei w odróżnieniu od podróżowania własnym środkiem transportu, przejazdy autokarem są zapewne znacznie wygodniejsze, po części bezpieczniejsze, oraz bardziej komfortowe. Bowiem większość autokarów przewożących pasażerów, szczególnie na trasach międzynarodowych, wyposażona jest w klimatyzację, bądź ogrzewanie w zależności od potrzeb pogodowych, rozkładane fotele z podnóżkami i podłokietnikami, a także z siatkami podręcznymi na drobiazgi, oczywiście pokładową toaletę, czasem pokładowy telefon, a także barek do dyspozycji pasażerów i sprzęt audiowizualny.

Również możliwości zakupienia biletu na przejazdy autokarowe są nieograniczone. Bowiem bilet taki nabyć można przede wszystkim drogą internetową, dzięki czemu niejednokrotnie zyskać można na oferowanej z tego tytułu obniżce w cenie, jak również bezpośrednio u konkretnego przewoźnika, bądź u agentów i biur turystycznych z nich współpracujących. Z przejazdu pasażer może zrezygnować, jednakże w zależności od firmy transportowej i od czasu, jaki pozostał do planowanego wyjazdu autokaru, przewoźnik pobiera opłatę od 10, aż do 100% ceny biletu. Zdecydowana większość przewoźników umożliwia przewiezienie przez jednego pasażera bagażu podręcznego oraz jednej sztuki bagażu dodatkowego; ponadstandardowe bagaże można przewieźć za dodatkową opłatą, oraz pod warunkiem pozostania miejscu w luku bagażowym. Jednym z kierunków wyjazdów międzynarodowych Polaków jest Holandia. Wyjazdy te realizowane są głównie z powodów służbowym, turystycznych, albo turystycznych. Pomimo, iż Holandia to niewielkie europejskie państwo, to i tak przystanki autokarowe rozmieszczone są na terenie całego kraju.

Z Polski autokary realizujące trasy międzynarodowe do Holandii wyjeżdżają, bądź przejeżdżając zatrzymują się we wszystkich regionach Polski; zarówno na północy w: Gdańsku Gdyni, Suwałkach, Elblągu, Bydgoszczy, czy Szczecinie; także w centralnej Polsce, w: Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Płocku, Warszawie, Łodzi czy Kaliszu, jak również w południowej części kraju, w: Częstochowie, Kielcach, Wrocławiu, Opolu, Katowicach, Krakowie, Rzeszowie, czy Przemyślu. Dodatkowym udogodnieniem jest również fakt, iż autokary jadące w kierunku Holandii, zatrzymują się także po drodze w wielu miejscowościach niemieckich, a część kursów kontynuuje także trasę z Holandii do Belgii. Pasażerowie mogą zatem skorzystać z połączenia łączonego na danej linii, bowiem bilet typu open ważny jest zazwyczaj pół roku od momentu rozpoczęcia podróży. Przykładowe połączenie realizowane jest z Białegostoku i po przystankach pośrednich w: Łomży, Ostrołęce, Makowie Mazowieckim, Ciechanowie, Płocku, Włocławku, Inowrocławiu, Gnieźnie, Poznaniu, Świebodzinie, Słubicach, Hengelo, Amsterdamie, Utrechcie, Rotterdamie, Bredzie i Antwerpii dociera do stacji docelowej w Brukseli w Belgii.

Przewozy autokarowe do z Polski do Holandii realizowane są do nastepujących miast: Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Breda, Eindhoven, Enschede, Groningen, Haga, Hengelo, Rotterdam, Utrecht, Venlo.


 
   

Powered by InterMedia