Autobusy do BRADFORD

Autobusy do Bradford. Bilety Autokarowe do Bradford. Busy Polska Anglia

Kup Bilet Autokarowy do i z Bradford OnLine


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Bradford leży w środkowej części Wielkiej Brytanii. Dojazd do tego miast z Polski jest możliwy dzięki wielu dostępnym środkom transportu. Skorzystać można albo z pociągu, albo z samolotu, albo autokaru, albo własnego samochodu. Wszystkie powyższe formy charakteryzują pewne wady i zalety. Przykładowo transport lotniczy jest najszybszy z możliwych, jednakże poza tym, że jest również najbardziej kosztowny, wymaga dodatkowo skorzystania z przesiadek, co znacznie wydłuża ten czas i koszt podróży. Z kolei transport kolejowy jest ograniczony przez dostępność torów kolejowych i również wymaga skorzystania z licznych przesiadek.

Transport autokarowy z kolei jest wolniejszy, aniżeli lotniczy, ale jest od niego wiele tańszy, a przede wszystkim dostępny dla wszystkich zainteresowanych pasażerów. Trasy autokarowe są w taki sposób ustalane, iż zabierają pasażerów ze wszystkich regionów Polski o dowożą do wielu mniejszych i większych państw europejskich, w tym m.in. do Bradford w Anglii. Akurat Wielka Brytania cieszy się szczególnie dużym zainteresowanie ze strony polskich pasażerów, w związku z czym z każdego większego miasta Polski wyjechać można w tamtym kierunku z jednym z licznych przewoźników, oferujących swoje usługi akurat w danym mieście wyjazdowym. Do Bradford połączenia obsługują następujący przewoźnicy:

Polonia Transport, Pol-Fol, Orbis/Interbus oraz Eurolines Polska. Wszyscy oni zapewniają transport do Bradford każdego dnia tygodnia. Przykładowe połączenia odbywają się na trasach: Sanok, Leżajsk, Lublin, Przemyśl, Ostrowiec Świętokrzyski, Bielsko-Biała, Koźle, Białystok, Suwałki, Elbląg – Plymouth; Białystok – Dublin; Biała Podlaska, Suwałki, Elbląg, Przemyśl, Zamość – Plymouth; a także Olsztyn – Youghal. Podróż na trasie z Gdańska do Bradford trwa około 33 godziny (nie uwzględniając różnicy czasu) i kosztuje od 420 zł.