Autokary do Niemiec

Bilety Autokarowe do Niemiec

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Niemcy lub Niemcy - Polska. Busy do Niemiec

 Poniżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych do Niemiec.

 

Najpopularniejsze przewozy autokarowe do Niemiec

 

Autokary do Aachen Autokary do Berlina Autokary do Bielefeld Autokary do Braunschweig
Autokar do Bremen Autokar do Bremerhaven Autokar do Dortmundu Autokar do Duisburga
Autokar do Essen Autokar do Frankfurtu Autokar do Hamburga Autokar do Hannoveru
Autokar do Heidelberg Autokar do Krlsruhe Autokar do Kolonii Autokar do Mannheim
Autokary do Monachium Autokary do Oldenburga Autokary do Paderborn Autokary do Stuttgartu

 

Bilety Autokarowe z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski

Wraz z wejściem Polski w struktury Unii Europejskiej, znacznie wzrosły przejazdy Polaków po całej Europie. Wynika to zarówno z celów zarobkowych, bowiem wiele państw ze struktur otworzyło swoje rynki pracy dla naszych emigrantów, ale także z celów turystycznych. Tak również stało się z przejazdami do naszego najbliższego sąsiada, z którym graniczy nasze państwo – z Niemcami. Przejazdy autokarowe do tego kraju są u nas bardzo popularne, chociażby z uwagi na fakt, iż dojazd innym środkiem transportu, jak na przykład samolotem jest utrudniony lokalizacyjnie. Przejazdy te bowiem oferuje tylko kilka linii lotniczych, a lotniska znajdują się jedynie w największych miastach, skąd zazwyczaj należy się jeszcze przesiąść na inny środek transportu. W związku z tak dużym, zgłaszanym zapotrzebowaniem na międzynarodowe przejazdy autokarowe z Polski do Niemiec, oferta przewoźników w tej kwestii jest bardzo bogata i stale się rozwija. Przewoźnikami, którzy oferują takie przejazdy są przykładowo: Eurolines Polska, Zawadzkie, PKS Warmia, Becker Reisen, Ecolines, BTZ-PTTK Katowice, Agat, Orbis/Interbus, czy Polonia Transport.

Miejscowości, do których dojeżdżają linie autokarowe obsługiwane przez tych przewoźników jest bardzo dużo. Bilety na międzynarodowe trasy autokarowe nabyć można niemalże w każdym biurze podróży na terenie całego kraju, a także za granicą, jak również drogą internetową. Ceny biletu wahają się w zależności od przewoźnika i w zależności od realizowanej trasy. Niektóre połączenia, pomimo, iż zaczynają się i kończą w tej samej miejscowości, mogą mieć różne ceny biletu, a to wynika z faktu, iż przebiegają przez inne regiony danego kraju. Przewoźnicy często stosują także tzw. połączenia antenowe, co oznacza, że z różnych okolic kraju wyjazdowego wyjeżdżają autokary, które dowożą swoich pasażerów do jednego miejsca, gdzie pasażerowie przesiadają się do autokarów w zależności od kierunku dalszej jazdy. To umożliwia podróżowanie połączeniem na danej trasie przez znacznie więcej pasażerów z niemalże całego kraju. Większe miejscowości polskie, przez które przejeżdżają autokary realizujące trasy do Niemiec to: Białystok, Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Opole, Przemyśl, Rzeszów, Tarnów, Kraków, Katowice, Bielsko – Biała, Kielce, Kołobrzeg, Szczecin, Gorzów Wielkopolski oraz Zielone Góra.

Z kolei przykładowe miejscowości niemieckie, w których zlokalizowane są przystanki autokarowe to: Aachen, Bremen, Dachau, Dusseldorf, Kassel, Essen, Bonn, Berlin, Hamburg, Hannover, Ulm, Kologne, Stuttgart czy Frankfurt nad Menem. Przykładowe połączenie, realizowane przez firmę Eurolines Polska startuje, w ramach połączenia antenowego, z kilku miejscowości polskich: Przemyśla, Wadowic, Cieszyna, Kielc, Częstochowy, Katowic oraz Zamościa. Po przejechaniu wielu miejscowości na trasie w kierunkach miejsc przesiadkowych w Gliwicach, w Opolu, we Wrocławiu, bądź w Radomiu w zależności od trasy, autokary jadą do miejsca docelowego w Aachen. Pośrednimi natomiast miejscowościami w Niemczech, w których zatrzymują się autokary na tej linii są: Braunschweig, Hannover, Bielefeld, Hamm, Dortmund, Essen, Duisburg, Krefeld, Dusseldorf oraz Koln. Przykładowe miejscowości obsługiwane przez tanie linie autokarowe do Niemiec: Aachen, Berlin, Bielefeld, Braunschweig, Bremen, Bremerhaven, Dortmund, Duisburg, Essen, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Heidelberg, Karlsruhe, Kolonia, Mannheim, Monachium, Oldenburg, Paderborn, Stuttgart, Munster.

Przewozy do Niemiec cieszą się dużą popularnością. Szczególnie ze względu na duża dostepność miejscowości wyjazdowych z Polski. Szczególnie na uwage zasługują tanie bilety autokarwe linii Euro Lines, Sołtyskik Reisen, Zawadzkie, PKS Warmia, Becker Reisen, Ecolines, Agat, Orbis - Interbus, Polonia Transport i wiele innych dostępnych w naszej wyszukiwarce. Przewozy autokarowe do Niemiec realizowane sa także do miast: Aachen, Aschaffenburg, Augsburg, Bad Hersfeld, Bad Homburg, Bad Oyenhausen, Baden-Baden, Bamberg, Bayreuth, Berlin, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Brandenburg, Braunschweig, Bremen, Bremerhaven, Bruhl, Castrop-Rauxel, Chemnitz, Cloppenburg, Cottbus, Darmstadt, Dinslaken, Dormagen, Dortmund, Dresden, Duisburg, Dusseldorf, Eisenach, Erfurt, Essen, Flensburg, Frankfurt, Freiburg, Fulda, Gelsenkirchen, Gera, Giessen, Glandorf, Gottingen, Gutersloh, Halle, Hamburg, Hamm, Hanau, Hannover, Heidelberg, Heilbronn, Herten, Hof, Homburg, Ingolstadt, Kaiserslautern, Karlsruhe, Kassel, Kehl, Kiel, Koblenz, Kolonia, Krefeld, Leer, Lipsk, Leverkusen, Limburg, Lindau, Lorrach, Lubka, Magdeburg, Mainz, Mannheim, Marburg, Memmingen, Moers, Monachium, Monchengladbach, Munster, Neumunster, Neuss, Norymberga, Oberhausen, Offenburg, Oldenburg, Osnabruck, Paderborn, Pforzheim, Recklinghausen, Regensburg, Rheda-Wiedenbruck, Saarbrucken, Saarlouis, Salzgitter, Schleswig, Schweinfurt, Siegen, Soest, Stadtallendorf, Stuttgart, Tostedt, Trier, Ulm, Unna, Wesel, Wesseling, Wetzlar, Wiesbaden, Wittlich, Wuppertal, Wurzburg.