pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Belgrad

Bilety Autokarowe z Polski do Belgradu Serbia

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Belgrad lub Belgrad - Polska. Autobusy do Serbii.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Belgradu: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Belgrad to stolica Serbii, położona na północy kraju przy ujściu rzeki Sawy do Dunaju. Ze względu na swoją lokalizację oraz nieco odmienny charakter niż znane wszystkim miasta Europy Zachodniej, autobusy z Polski do Serbii oraz autokary do Belgradu są często wybierane przez turystów spragnionych odmiennych widoków.

Kup: Bilety Autokarowe do Serbii

Przewoźnikiem, który w swoim rozkładzie jazdy ma autokary do Belgradu jest firma Adamis Tours specjalizująca się m.in. w wyjazdach do Serbii. Komfortowe pojazdy marki Bova Futura oraz Bova Magic oraz doskonale przeszkoleni kierowcy, znający trasy Polska – Serbia – Polska, sprawiają, że autobusy do Belgradu mogą być doskonałą alternatywą dla transportu osobowego czy nawet lotniczego. Równie konkurencyjne są ceny za bilety autokarowe do Belgradu, zwłaszcza jeśli wybierzemy od razu datę powrotną lub opcję open. Możliwość ich rezerwacji mają Państwo za pośrednictwem zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki Euroticket, która pozwala także na sprawdzenie aktualnego rozkładu jazdy czy dostępnych promocji.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Belgradu sprawdzały także bilety autokarowe do Niszu oraz autobusy Nowy Sad

Jeśli już zdecydujemy się na autobusy do Belgradu warto zwiedzić tamtejsze zabytki, do których zalicza się m.in. Biały Pałac (Beli Dvor). Stary Pałac, Meczet Bajrakli oraz katedra NMP.

Przewozy Belgrad Polska Serbia

Za bilety autokarowe do Serbii jak i wszystkie inne bilety zakupione w naszym serwisie możesz zapłacić kartą kredytową lub gotówką. Cała transakcja czyli rezerwacja biletu autokarowego wraz z płatnością zajmie ci dosłownie parę minut. U nas bilety kupuje się szybko i najtaniej.