pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Pilzno

Bilety Autokarowe z Polski do Pilzna w Czechach

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Pilzno lub Pilzno - Polska. Autobusy do Czech.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Pilzna: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Pilzno (czes. Plzeň) to czeskie miasto, położone w zachodniej części kraju, znane nie tylko z wyśmienitego piwa o tej samej nazwie czy zakładów Skoda, ale również rozsławione przez czeskiego bramkarza Petra Čecha, który właśnie tutaj się urodził.
Międzynarodowe przewozy autokarowe z  Polski do Czech oraz autokary do Pilzna ma w swojej ofercie przewoźnik Przykarpacki Ekspres współpracujący z biurem podróży Agat. Wśród miast, z których wyjeżdżają autokary do Pilzna znajduje się Rzeszów, Kraków, Katowice, natomiast po drodze mijany jest Ołomuniec, Hradec Kralove oraz Praga. Poszczególne przystanki mogą jednak ulec zmianie w zależności od tego ile osób będzie wysiadało bądź dosiadało się po drodze.
Ze względu na duże zainteresowanie jakim cieszą się autobusy do Pilzna, kursy na trasie Polska – Czechy – Polska wykonywane są regularnie, niemal każdego dnia. Nie powinno być więc problemów ze znalezieniem odpowiedniego terminu wyjazdu.

Kup: Bilety Autokarowe do Czech

Wśród zabytków znajdujących się w Pilznie znajduje się Miejski Browar powstały w 1839 r., w którym mieści się obecnie Muzeum. Warty odwiedzenia jest także Rynek Miejski, na środku którego znajduje się katedra św. Bartłomieja, z najwyższą wieżą w całych Czechach. Wśród innych atrakcji znajdziemy także ZOO z Parkiem Dinozaurów oraz interaktywne Muzeum Techniki zlokalizowane w halach fabrycznych Skody.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Pilzna sprawdzały także  bilety autokarowe do Pragi oraz autobusy do Liberec

 

Przewozy Pilzno Polska Czechy

Za bilety autokarowe do Czech jak i wszystkie inne bilety zakupione w naszym serwisie możesz zapłacić kartą kredytową lub gotówką. Cała transakcja czyli rezerwacja biletu autokarowego wraz z płatnością zajmie ci dosłownie parę minut. U nas bilety kupuje się szybko i najtaniej.