Autobus Aachen

Bilety Autokarowe do Aachen. Busy polska Niemcy

Kup Bilet Autokarowy do i z Aachen OnLine


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Przejazdy autokarowe, w tym te realizowane na trasach międzynarodowych należą do najbardziej obleganych wśród wszystkich form transportu. Wynika to przede wszystkim z cech charakterystycznych, które przypisać można wyłącznie transportowi autokarowemu, a mianowicie: stosunkowo niskich cen biletów na przejazd, wygodnych i komfortowych warunków do podróżowania z profesjonalnym personelem i obsługą, jak również ogólną dostępnością przystanków autokarowych na terenie całego kraju, dla zainteresowanych pasażerów.

Ponadto do tych regionów Europy, które cieszą się znacznie większym zainteresowaniem podróżnych, polskie linie autokarowe przygotowały znacznie ciekawszą ofertę transportową, aniżeli do miast europejskich, mniej odwiedzanych przez Polaków. Pomimo to niemalże wszystkie europejskie państwa mają swoje połączenie autokarowe z Polską. Czasem pasażerowie skorzystać muszą z przesiadki, ponieważ przewoźnicy realizując połączenia antenowe, dowożą najpierw pasażerów z różnych części kraju do jednego miejsca przesiadkowego, po czym trasa w określonym kierunku jest kontynuowana; tak więc przesiadka ta polega wyłącznie na zmianie autokaru, bądź czasem tylko dłużnym postoju i poczekaniu na innych pasażerów. Jednym z kierunków jazdy polskich autokarów jest miasto Aachen położone w zachodniej części Niemiec.

To usytuowanie sprawia, iż wszystkie trasy kierowane do tego miasta, jednocześnie kończą w nim swój bieg. Firmy, z którymi wybrać się można w podróż z Polski do Aachen to: Eurolines Polska, PKS Warmia, Zawadzkie, Touring/Gromada, Globus oraz Polonia Transport. Przykładowe połączenia realizowane są na następujących trasach: Warszawa – Aachen przez: Radom, Piotrów Trybunalski, Łódź, Konin, Poznań, Świebodzin, Hannover, Munster, Dortmund, Essen, Duisburg, Krefeld, Dusseldorf i Kolonia; Giżycko, Białystok, Suwałki lub Elbląga – Aachen m.in. przez: Mrągowo, Iławę, Toruń, Bydgoszcz, Warszawę, Ełk, Ciechanów, Płock, Tczew, Świebodzin, Braunschweig, Hannover, Bielefeld, Dortmund, Bochun, Duisburg, Dusseldorf oraz Kolonia.