Autokary na Węgry

Bilety Autokarowe z Polski na Węgry

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Węgry. Autobusy na Węgry


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe na Wegry : Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Kup Teraz tani bilet autokarowy do Budapesztu

Kup Teraz tani bilet autokarowy do Szeged

Który bilet autokarowy, gdy jadę z Polski do Węgier?

Tanie bilety autokarowe oferowane są przez kilka firm prowadzących przewozy autokarowe na polskim rynku. Proponują one wyjazdy z różnych miast na mapie naszego kraju. Już na samych Węgrzech możemy wylądować w dwóch miastach – w Budapeszcie oraz w Segedynie.

Połączenia autokarowe międzynarodowe podróżując Sindbadem bądź Interbus-Sindbadem zaprowadzą nas z Warszawy, przez Łódź, Częstochowę, Katowice i Kraków, przez słowacką Bańską Bystrzycę, aż do Budapesztu. Za całą podróż zapłacimy około dwustu złotych, chyba że jedziemy dalej, aż do Sofii.

Międzynarodowe przewozy autokarowe to również firma Adamis Tours, która jest w stanie zgarnąć nas z Zachodniego Dworca w Warszawie i odstawić pod Hotelem Platanus W Budapeszcie również za około dwieście złotych. Po drodze mijamy niektóre większe miasta Polski, w których dosiadać się mogą podróżni: Radom, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Nisko czy Rzeszów. Są to autobusy jadące na trasie Polska-Serbia-Grecja, toteż ostatecznym przystankiem będą dopiero Ateny.

Autokar do Węgier tej samej firmy, proponujący podobnej ceny bilety autokarowe do Budapesztu, wyrusza również z Katowic z Dworca PKS przy ulicy Piotra Skargi. Na jego trasie dosiadać się mogą turyści lub osoby jadące w poszukiwaniu pracy z następujących miast w Polsce: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Gorlice, Jasło, Krosno. Mijamy też słowackie Koszyce, by w końcu zatrzymać się w celu naszej podróży – Budapeszcie. Busy do tego miasta są z pewnością atrakcyjną ofertą.4

Bilety autokarowe, które poprawią Ci humor, kiedy się o nich dowiesz

Autobus do największego miasta Węgier wprowadza nas równocześnie w klimat tego kraju. Zakupione bilety autokarowe do Budapesztu oznaczają zgodę na poznanie historii i kultury przebywających tam ludzi, co z pewnością będzie niezapomnianym odczuciem po latach.

Oba brzegi Dunaju połączone w dziewiętnastym wieku w jedną aglomerację tworzą dzisiejszy Budapeszt – ósme najludniejsze miasto na świecie. Busy do tego ośrodka kulturalnego oraz naukowego stwarzają możliwość zobaczenia na własne oczy globalnej metropolii. Można zanotować również świetną wiadomość dla miłośników uzdrowisk – leczniczych łaźni tu pod dostatkiem.

Autobusem do Węgier można się również dostać poprzez cudne miasto Segedyn, położone nad rzeką Cisą. Liczne autobusy do Segedynu zaglądają ze względu na najlepszą węgierską kiełbaskę salami. Inne autokary do okolicznych miejscowości tropią charakterystyczną dla tego regionu zupę rybną. Warto również wspomnieć o narodowym upodobaniu do papryki, której to uprawy można spotkać dosłownie na terytorium całego kraju.