pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Szeged

Bilety Autokarowe z Polski do Szeged na Węgrzech

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Szeged lub Szeged - Polska. Autobusy Węgry


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Szeged: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Szeged (Segedyn) to węgierskie miasto położone na południu kraju nad rzeką Cisna, na wschód od Dunaju. To trzecie pod względem wielkości miasto na Węgrzech, zwane także „Miastem Słońca”, uznawane za centrum kulturalne, naukowe i ekonomiczne w tamtejszym regionie. 

Kup: Bilety Autokarowe na Węgry

Międzynarodowe przewozy autokarowe na Węgry w tym także autobusy do Szegedu można zarezerwować online za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wystarczy wybrać specjalnie stworzoną wyszukiwarkę Euroticket, w której zarezerwujemy bilety autokarowe do Szegedu online, a także sprawdzimy aktualny rozkład jazdy
Wśród przewoźników oferujących autobusy do Szegedu znajdują się tanie linie autokarowe Ecolines kursujące na trasie Polska Węgry raz w tygodniu. Przykładowa trasa przez jaką przejeżdżają autokary do Szegedu obejmuje następujące miasta: Białystok, Warszawa, Wiedeń, Piotrków Trybunalski, Częstochowa, Katowice, Kraków, Bratysława, Wiedeń, Budapeszt, Szeged, Sofia -  możliwe jest jednak znalezienie innych miast wyjazdowych.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Szeged sprawdzały także bilety autokarowe do Budapesztu oraz autobusy do Berlina

Do najważniejszych zabytków Szegedu należy m.in. Kościół wotywny wybudowany w stylu neoromańskim jak również wieża św. Demetriusa z XIII w. Równie ciekawy jest ratusz miejski  oraz tamtejsza Brama Bohaterów (Hösök Kapuja). Miłośnicy sztuki mogą odwiedzać tamtejsze muzea, z kolei osoby lubiące bierny wypoczynek mogą wypocząć na kąpieliskach termalnych (Termálfürdő, Ligetfürdő) lub nadrzecznych plażach.

Przewozy Szeged Polska Węgry