pozyczka

Tanie Bilety Autokarowe Tartu

Bilety Autokarowe z Polski do Tartu w Estonii

Kup Bilet Autokarowy OnLine Polska - Tartu lub Tartu - Polska. Autobusy do Estoni.


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji na bilety autobusowe do Tartu: Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Tartu to drugie pod względem wielkości miasto w Estonii, położone nad rzeką Emajõgi w centrum kraju, uznawane za kulturalną oraz intelektualną stolicę tego nadbałtyckiego państwa. Chociaż mniej znane od Tallina, Tartu jest również chętnie odwiedzane przez turystów, a międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Estonii cieszą się dużą popularnością.

Kup: Bilety Autokarowe do Estonii

Autobusy z Polski do Tartu ma w swojej ofercie przewoźnik Ecolines, zajmujący się transportem osób już ponad 20 lat. Bilety autokarowe do Tartu można  kupić za pośrednictwem zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki Euroticket. Dzięki niej możemy sprawdzić dostępne terminy wyjazdu oraz porównać aktualne ceny. Wśród polskich miast, z których kursują autobusy do Tartu znajduje się m.in. Augustów, Białystok, Ostrów Mazowiecka, Suwałki oraz Wrocław. Poszczególne przystanki mogą ulec zmianie w zależności od liczby dostępnych miejsc i termin wyjazdu.

Osoby, które rezerwowały bilet autokarowy do Tallina sprawdzały także bilety autokarowe do Berlina oraz autobusy do Tallina

Kiedy już zdecydujemy się wybrać w podróż z Polski do Estonii i zarezerwujemy bilety autokarowe do Tartu, warto zwiedzić tamtejszy uniwersytet założony w XVII w. oraz pospacerować po pięknym rynku, przy którym znajduje się barokowy ratusz. Wśród tutejszych zabytków można znaleźć także kościół Niepokalanego Poczęcia NMP, Most Kamienny z XVIII w. oraz Most Angielski z XIX w. Miłośnicy sztuki mogą zwiedzać Estońskie Muzeum Narodowe, Muzeum Zabawek oraz Muzeum Piwowarstwa.

Przewozy Tartu Polska Estonia