Autobusy do PETERBOROUGH

Autobusy do Peterborough. Bilety Autokarowe do Peterborough. Busy Polska Anglia

Kup Bilet Autokarowy do i z Peterborough OnLine


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Polski rynek transportowy przez ostatnich kilka lat uległ znacznemu rozwojowi. Rozpoczęło się to w momencie wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, co wywołało znaczny wzrost zapotrzebowania na przejazdy międzynarodowe, a także rozpoczęcie działania wielu nowych firm transportowych. To zderzenie popytu z podażą wpłynęło na znaczny wzrost jakości świadczonych usług transportowych oraz jakości obsługi klienta, a z drugiej strony zakończenie funkcjonowania firm, które nie dostosowały się do powyższych wymogów.

Sprawdź autobusy Polska Anglia

Obecnie zatem popyt utrzymuje się na wysokim poziomie, a pasażerowie mogą być pewni, iż ich podróż autokarem będzie przebiegać w bezpiecznych i komfortowych warunkach wśród przyjaznych i profesjonalnych osób z obsługi przewoźnika. Wspomniany wcześniej gwałtowny wzrost popytu dotyczył w szczególności ściśle określonych krajów, takich jak: Wielka Brytania, Francja, czy Niemcy. Jednym więc z miast angielskich, do którego dojeżdżają autokary realizujące bezpośrednie połączenia z Polski jest Peterborough, położone we wschodniej części państwa.

Połączenia te realizowane są przez następujące firmy transportowe: Orbis/Interbus, Polonia Transport, Pol-Fol, a także Eurolines Polska. Połączenia przykładowo z Krakowa do Peterborough obsługiwane są przez cztery firmy przewozowe, których ceny biletów niewiele się różnią i wahają się w okolicy kwoty 390 zł w jedną stronę. Czas przejazdu na tym odcinku wynosi zaś od 27 do 31 godzin. Najkrótsza trasa rozpoczyna się w Tomaszowie Lubelskim i po zatrzymaniu się na przystankach pośrednich m.in. w: Lubaczowie, Przeworsku, Rzeszowie, Tarnowie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Legnicy, Londynie, Milton Keynes, Northampton, Wellingborough i Kettering dociera do Peterborough, a docelowo zmierza do Hull. Najdłuższa zaś trasa przemierza trasę z Przemyśla do Mansfield m.in. przez: Rzeszów, Tarnów, Kraków, Katowice, Wrocław, Dover, Londyn, Cambridge oraz Peterborough.