Autokary na Słowenię

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Słowenia lub Słowenia - Polska. Busy na Słowenię.

Poniżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych na Słowenię.

Tanie bilety autokarowe z Annopola na Słowenię i kto je udostępnia

Wybierając się autobusem do tego kraju przeważnie wybieramy dwa miasta docelowe, Lubljanę i Celje. Właśnie tam pozwalają nam się zatrzymać międzynarodowe połączenia autokarowe większości firm przewozowych. Mieszkańcy Annopola i kolejnych miast na tej trasie mogą liczyć na autokary do słoweńskiej stolicy dwóch przewoźników, biuro podróży Agat i firma Autokar Polska. Bilet autokarowy w tym przypadku kosztuje w granicach 300 złotych, a jego cena waha się o kilkadziesiąt złotych taniej lub drożej.

Połączenia autokarowe międzynarodowe w tym przypadku kierują swe koła z Annopola przez Ożarów, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Szczekociny, Zawiercie, Sosnowiec, a także Katowice, Chorzów, Tychy, Pszczynę, Bielsko-Białą i Cieszyn. Busy do Słowenii nie kończą tu swojej trasy, ruszają dalej, w kierunku Włoch (aż do Lecce).

Bilety autokarowe do Lubljany w cenach promocyjnych

Różne przewozy autokarowe proponują autokar do Słowenii w atrakcyjnej cenie zazwyczaj na kilka dni przed wyjazdem. Wtedy to oferta last minute pozwala na kupno biletu za trochę ponad 200 złotych, a nie jak zazwyczaj powyżej 300. Bilety autokarowe do Słowenii tego typu znajdziemy w puli przewoźników takich, jak Sindbad, Almabus, Bermuda czy Rudnik Tumay.

Ich trasa z Polski do Słowenii rozpoczyna się w Krakowie, a biegnie przez Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice i Wodzisław Śląski. Przemierza miasta austriackie i dociera do tych słoweńskich. Jego trasa kończy się jednak dopiero we Włoszech, w Weronie.

Autobus z Białegostoku do Maribor dostępny dzięki linii Polska-Lecce

Również tę linię obsługują Agat i Autokar Polska. Tym razem jednak trasa przebiega trochę inaczej. Autobusy do Maribor mkną z Białegostoku przez Łomżę, Ostrołękę, Pułtusk, Warszawę, Łódź, Piotrków Trybunalski, Radomsko i Częstochowę. Reszta trasy w Polsce jest podobna do tej z Annopola z jedną różnicą – wysiadać możemy też w drugim co do wielkości w Słowenii mieście, Maribor.

Mieszkańcy polski południowo-wschodniej również doczekali się połączeń do najpiękniejszych Słoweńskich miast. Trasa Sindbada, Almabus czy Rudnik Tumay przebiega od Hrubieszowa, przez Tomaszów Lubelski, Lubaczów, Leżajsk, Nową Sarzynę i Kolbuszową, by później dotrzeć do Gliwic i Wodzisława Śląskiego. My wysiadam na dworcu autobusowym w Lubljanie czy na stacji benzynowej w Celje, a autobus jedzie dalej, do Włoch.

Gdy już nas dowiozą busy do Maribor, warto pokusić się o wycieczkę zapoznawczą z okolicą. Z pewnością w oczy rzuci nam się fakt, że jest to miasto znane ze sławnych autobusów marki TAM. Osoby, które od motoryzacji wolą degustację win, powinny zapoznać się z miejscem, gdzie rośnie najstarsza winorośl na świecie – stara trta.