Gromada

Kup Bilet Autokarowy Gromada OnLine

Podaj trasę oraz daty aby poznać cenę za bilety autokarowe Gromada

Bilety Autokarowe Gromada

Bilety autokarowe Gromada sprzedawane są w systemie EUROTICKET. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego połączenia autokarowego poszukaj biletu w systemie VOYAGER. Warto sprawdzić przewozy także innych przewoźników, porównać ceny i wybrać najlepszą ofertę. Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych.

Przewozy Autokarowe Liniami Gromada

Gromada to nazwa firmy, a także grupy podmiotów działających w branży turystycznej i przyjmującej te same zasady i cele działania. Biuro turystyczne Gromada funkcjonuje na rynku polskim od 1937 roku z główną siedzibą w Warszawie. W ofercie tej firmy znajdują się m.in.: organizacja imprez turystycznych, w tym wycieczek, pielgrzymek, kongresów i konferencji, a także kompleksowa obsługa zarówno turystów krajowych, jak i zagranicznych; indywidualnych, a także grupowych. Z kolei grupa Gromada to wiele firm funkcjonujących w różnych obszarach turystyki, zajmujących się: organizacją transportu międzynarodowego, prowadzeniem hoteli, usługami ochroniarskimi, medycznymi i inwestycyjnymi, a także kształceniem studentów i prowadzeniem szkoleń w zakresie hotelarstwa, gastronomii i turystyki.

Spółka Gromada Transport działa w formie spółki prawa handlowego, a głównym obszarem jej działalności jest transport międzynarodowy osób na podstawie najnowszych standardów jakości. Aby zrealizować założone cele, firma zatrudnia miły, profesjonalny, doświadczony i odpowiedzialny personel, zapewniający bezpieczny i miły przejazd. Ponadto firma przekazuje w celu realizacji przejazdów nowoczesne autokary, wyposażone we wszystko, co niezbędne w celu spełnienia europejskich standardów jakości, a także zapewnienia komfortowej podróży. Głównym połączeniem międzynarodowym oferowanym przez firmę Gromada jest połączenie na trasie Olsztyn, Polska – Saarbrucken, Niemcy. Przystanki pośrednie znajdują się m.in. w: Elblągu, Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu, Gottingen, Kassel i Kaiserslautern. Bilety na przejazd nabyć można w agencjach współpracujących z firmą, a także za pośrednictwem Internetu. W cenach biletów firma oferuje następujące zniżki: 50% dla dzieci do 12 roku życia, oraz 10% dla emerytów powyżej 60 roku życia oraz dla młodzieży uczącej się do 26 roku życia.