Autokary do Estonii

Bilety Autokarowe do Estonii

Kup Bilet Autokarowy On Line Polska - Estonia lub Estonia - Polska. Busy do Estonii.

Poniżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych do Estonii.

Czy jechać autobusem do Estonii?

Tak, z pewnością Cię na niego stać. Wsiadając w autobus do Talina na dworcu PKS w Warszawie Zachodniej, dojedziesz tam już nazajutrz, a z pewnością nie przepłacisz. Busy do Łotwy cechują się tym, że ich bilet autokarowy to wydatek nie przekraczający 200 złotych, a niekiedy nawet mniej.  Dlatego właśnie bilety autokarowe do Estonii cieszą się dużą popularnością.

Rezerwuj teraz bilety autokarowe do Tallina

Międzynarodowe przewozy autokarowe, które obsługują tę linię to Deutsche Touring a także Eurobus-Eurolines Polska. Obie firmy cieszą się długoletnią sławą wśród podróżnych wyruszających z Polski do większości krajów europejskich. Wybierając pomiędzy tymi dwoma przedsiębiorstwami reprezentującymi przewozy autokarowe, wybieramy również porę, o jakiej chcemy odjechać z dworca – jedna korporacja ustawia swoje autobusy do Estonii w godzinach porannych, druga wieczornych. W zależności od upodobań klienta.

Skąd wyjeżdżają autokary do Estonii?

W porównaniu do Polski, Estonia to bardzo mały kraj nadbałtycki. Toteż dziwić nie może, że wybierać możemy maksymalnie z trzech ośrodków miejskich, do których dojazd zapewniają nam połączenia autokarowe międzynarodowe. Są nimi Parnu, Talin oraz Tartu. Do tych trzech miast dotrzeć możemy bezpośrednio z Ostrowi Mazowieckiej, Warszawy, Augustowa, Wrocławia, a także Białegostoku i Suwałk. Rzecz ma się podobnie w przypadku Elbląga, Gdańska, Kętrzyna czy Olsztyna, stąd jednak dotrzemy do dwóch z nich – Talina i Parnu.

Co więcej może nam zaoferować wejście w autokar do Estonii niż tanie bilety autokarowe?

Busy do kraju docelowego to dopiero pierwszy etap podróży, lecz co dalej? Na pierwszy raz z pewnością będziemy postępować zachowawczo i dotrzemy do stolicy Estonie, bo pewnie jest najbardziej cywilizowanym miejscem w okolicy – i prawidłowo. Nie każdy bowiem wie, że Talin (a właściwie Tallinn) może się poszczycić opinią najpiękniejszego miasta krajów nadbałtyckich.

Stolica leży nieopodal linii brzegowej, a zagłębiając się bardziej w kraj napotkamy estońską stolicę kultury i miasto uniwersytetów. Bilety autokarowe do Tartu również nie są drogie, jest to jednak opcja dla klientów młodych, a przynajmniej młodych duchem – odsetek studentów w ludności miejskiej to około 20%, około 25% z kolei to uczniowie.

Parnu, do którego również możemy się dostać autobusem jest „letnią stolicą” Estonii. To właśnie tu wybierają się Ci, którzy od zwierzania historycznych alejek miast wolą beztroskie wylegiwanie się na plaży z drinkiem w garści. Z pewnością dodatkowym atutem będą piaszczyste plaże i liczne wyspy niedaleko wybrzeża. Na nich właśnie popularne ostatnio stało się korzystanie z kampingów wraz w wszelkimi udogodnieniami, np. saunami.