Autobus Karlsruhe

Bilety Autokarowe do Karlsruhe. Busy do Niemiec

Kup Bilet Autokarowy do i z Karlsruhe OnLine


Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Międzynarodowe przewozy autokarowe są jedną z form podróżowania pomiędzy różnymi miejscami w całej Europie. Cechy charakterystyczne tej właśnie formy to: niski koszt, ogólna dostępność, a także wygoda i komfort podróżowania. Dlatego też jest ona wybierana przez zdecydowanie większą część polskich turystów. Oprócz tychże właśnie przewozów autokarowych, dojechać do celu podróży można z wykorzystaniem chociażby samolotu, tenże jest jednak zdecydowanie szybszy, aczkolwiek jednocześnie znacznie droższy i mało dostępny ze względu na ograniczoność występowania portów lotniczych w krajach docelowych.

Inną formą jest także transport kolejowy; ten z kolei z reguły wymaga dodatkowych przesiadek, a ponadto również jest mało dostępny z uwagi na rozlokowanie torów kolejowych. Wszystko to potwierdza słuszność wyboru dokonywanego przez większość podróżujących. Jednym z kierunków jazdy polskich autokarów jest miasto Karlsruhe w sąsiednich Niemczech. Przewoźnicy oferujący przejazdy z Polski do tego miasta to: Eurolines Polska, Agat, BTZ-PTTK Katowice, Ecolines, PKS Warmia, Polonia Transport, Globus, Gairing, Touring/Gromada, a także Olivia.

Podróż z Warszawy do Karlsruhe trwa około 21 godzin, a cena biletu jest dość różnorodna i wynosi od 180 do 300 zł. Jedna z proponowanych tras rozpoczyna się w Suwałkach, Giżycku, Elblągu, bądź Białymstoku, następnie zatrzymuje się na przystankach m.in. w: Ełku, Łomży, Mrągowie, Olsztynie, Iławie, Toruniu, Gdańsku, Grudziądzu, Gnieźnie, Warszawie, Łodzi, Świebodzinie, skąd po dokonaniu przesiadki jedzie w kierunku do Karlsruhe przez: Gottingen, Kassel, Giessen, Frankfurt, Darmstad oraz Mannheim, a kończy się w niemieckim Saarbrucken. Inna zaś to trasa bezpośrednia z Gdynia przez Gdańsk, Tczew, Starogard Gdański, Chojnice, Wałcz, Stargard Szczeciński, Wejherowo, Lębork, Koszalin, Goleniów, Szczecin, Braunschweig, Gottingen, Giessen, Mainz i Karlsruhe, a kończy się w Stuttgarcie.