Autobusy do Nicei

Bilety Autokarowe do Nicei. Busy Polska Francja

Kup Bilet Autokarowy do i z Nicei OnLine - 0% prowizji

 

Powyżej mają Państwo dwa systemy rezerwacji biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Warto porównać ceny biletów i  aktualne promocje wybranych połączeń autokarowych u różnych przewoźników a następnie wybrać dla siebie najlepszą ofertę. Sam kupujesz, sam decydujesz. Zapraszamy do rezerwacji.

Nicea to miasto położone w południowej części Francji, nad Morzem Śródziemnym, na Lazurowym Wybrzeżu. Miasto to jest popularne przede wszystkim z uwagi na walory turystyczne tam występujące. Dojazd do tego miasta z Polski nie należy do krótkich, z uwagi na dużą odległość. Najszybciej dotrzeć tam można samolotem, który należy jednak do drogich form podróżowania, a ponadto jest ograniczony małą dostępnością podróżnych do portów lotniczych, co z reguły wymusza skorzystanie z dodatkowych przesiadek, znacznie wydłużających czas i koszt podróży.

Do Francji z Polski dojechać można także transportem kolejowym; ta forma z kolei jest również droga i również wymaga dodatkowych przesiadek. Najkorzystniejszą zaś formą transportu, która jednocześnie jest najczęściej wybierana przez polskich podróżnych są międzynarodowe przewozy autokarowe, charakteryzujące się niskimi kosztami podróży, a także ogólną dostępnością we wszystkich krajach europejskich. Bezpośrednie połączenia więc z Polski do Nicei oferują następujący przewoźnicy: Rudnik Tumay, Agat oraz BTZ-PTTK Katowice.

Czas przejazdu z Warszawy do Nicei we Francji wynosi około 32 godziny, a bilet na tę podróż kosztuje 400 zł w jedną stronę i 690 zł – bilet dwustronny. Trasa ta wyrusza z Białej Podlaskiej i po obsłudze polskich przystanków w Warszawie, Radomiu, Szczekocinach, Zawierciu, Sieradzu oraz zagranicznych przystanków w: Bolzano, Trento, Rovereto, Verona, Brescia, Bergamo, Mediolan Alessandria, Genua, SA Remo, Monaco, dociera do Nicei, skąd kontynuowana jest do miejsce docelowego w Marsylii. Inna zaś trasa realizowana jest w podobnym zakresie, z dodatkową obsługą innych regionów Polski, m.in. miast: Tomaszów Lubelski, Zamość, Lublin, Przemyśl, Rzeszów, Radom, Kielce, Tarnów, Kraków, Katowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Częstochowa, Białystok oraz Wrocław.